Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tennél ebben a helyzetben?

Mit tennél ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
23 éves srác vagyok, fél évvel ezelőttig azt sem tudtam, hogy nők is vannak a világon, azóta viszont kb. 50 lánynál bepróbálkoztam és egyetlen egyszer egy csajjal eljutottam a pettingig, de maga a tényleges aktus nem történt meg, mert nagyon beparáztam és nem sikerült. Később már nem találkoztunk. Azóta viszont képtelen vagyok koncentrálni a tanulásra (egyetemre járok), olyan szinten nem, hogy bukás fenyeget. Állandóan a p*ncin jár az eszem. Úgy értem, hogy eddig nem tudtam, hogy ez ennyire jó :) és nem hiányzott, de most...Ha nem kapok csajt megőrülök. Arra gondoltam megpróbálok egy szextárskeresőt, hátha valami összejönne. Vélemény? Van ennek értelme? (Ja, és hogy ne legyen gond az idegesség miatt, beszereznék viagrát)
2011. nov. 9. 22:23
 1/7 anonim válasza:
30%

1. Hülye vagy már bocxs

2. próbálkozz kedvesnek lenni fogd meg a kezét és smárold le :P

3. nem kell sex inkább talizgass csajokkal!!!

JA és hogyhogy nem tudtad hogy vannak nők,?? :P XD szétröhögtem a belem XD

JA és gondolj a nemi szerv helyet pl megnyugtató dologra.

2011. nov. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fizess egy Prostit vagy vegyél kutyát
2011. nov. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Csatlakozom az elsőhöz. Hol éltél am gödörben hogy nem tudtál a nőkről?? XD
2011. nov. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szextárskeresőn nem akar senki szűzzel szexelni.Szóval egyszerűbb ha prostihoz mész...
2011. nov. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Írj és megoldom a problémád!
2011. nov. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Gyökerek.. Nem úgy értette, h nincsenek nők hanem egyszerűen most ekzdte el érdekelni a dolog.. Van akit már 15 évesen érdekli a téma, van akit ekkor fogja meg.. Ez esetben én is a prostit javaslom, vagy esetleg ha bnőd lenne, rajta ki élheted bármikor :P
2011. nov. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Valamit nem értek, ha felmerül egy ilyen kérdés hirtelen jön a sok szűz lány, hogy jaj ne tedd én pont ilyen pasira vágyom! És mondják, hogy ha fizetsz szexért utána ne is álmodozz rendes lányról! Ha a nők több esélyt adnának a pasiknak, nem egyből lekoppintanák, akkor nem kellene ilyen szolgáltatást igénybe venniük a szűz pasiknak sem!


Én is 20 vagyok és szűz, prostituálthoz fogok menni, mert elegem van a csajozásból már, nem fogok 30 éves koromig várni!


Menj Te is várom az élménybeszámolódat!

2011. nov. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!