Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ebben a helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ebben a helyzetben? Szerinted megbocsátható így a megcsalás vagy nem? Többi lent!

Figyelt kérdés
Szóval, tegyük fel, hogy megcsaltak téged, mindegy hogy a barátnőd vagy barátod. Elmondja neked őszintén, hogy kissé bepiált állapotban tette, nagyon sajnálja, és 1 esélyért könyörög, hogy bebizonyítsa mennyire szeret és hogy többé nem fog előfordulni. Ti itt elgondolkoznátok, és úgy lennétek ezzel, hogy jár neki egyetlen 1 esély, vagy pedig kidobnátok őt azonnal? Én biztos, hogy kidobnám, ugyanis és nem tudnék úgy együtt lenni ezek után a Szerelmemmel.. tudom, hogy nemrég mással kavart meg enyelgett.. meg számomra ez akkora megalázás lenne, hogy el se tudom mondani.. hatalmas megalázkodás lenne szerintem a részemről, hogy megcsaltak, de ennek ellenére én együtt maradok az illetővel. Ti hogy gondoljátok ezt?
2011. máj. 1. 14:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
kidobnám és kész. az alkohol nem mentség
2011. máj. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én engem megcsalt a barátom de őis bepiált, de csak egy smár volt és télleg nagyon bánta és megbocsájtottam neki, de mondtam hogy ne éljen vissza ezzel mer akkor kidobom a p*csába! :D
2011. máj. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem 1 esély mindenkinek jár, de akkor nagyon oda kell tennie magát, és ha megint csinálja akkor kidobnám.
2011. máj. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Moszuke ***** válasza:

így van.. nehéz döntés lenne és talán életem legnagyobb ballépése ha nem bocsátanék meg, de hát akkor is!

akár bepiált akár nem, amikor összefeküdt a csávóval eszébe se jutottam. 1x megtörtént megfog történni másodjára is.

na és mellesleg: én magamat hibáztatnám.. mivel ha vkit ellátsz elég szeretettel, törődéssel, odafigyeléssel és bizalommal, meg ilyesmikkel akkor az nem fog kikacsintgatni a kapcsolatból.


bevallom már egy csóknál is erősen elgondolkoznék a szakításon.. nagyon-nagyon jó védőbeszéd kell ahhoz, hogy szemet hunyjak felette.

és én is ehhez az "értékrendhez" tartom magam. se csók, se tapi, se semmi..


csajokkal baráti hülyülés (külső szemlélőnek flört szagú), esetleg 1-1 eltévedt tekintet, de az se sokáig belefér. más nőre amúgy sem tudok úgy nézni hogy: fhuhuh de meghúznám..

csak hát vannak mellek és formás lábak amiken még az én szemem is megakad:)

23f

2011. máj. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Látom azért megoszlanak a vélemények. Mindenesetre én kitartok a fent leírtakhoz: ha megcsal, lapát..! :))
2011. máj. 1. 14:10
 6/12 A kérdező kommentje:
Moszuke veled teljesen egyet értek mindenben!
2011. máj. 1. 14:11
 7/12 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom,hogy a pia nem mentség semmire az ég világon,Az italt kell meginni nem az eszét!

Én nem bocsátanék meg neki szó se róla!

22/N

2011. máj. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Bármennyire fájna is, kidobnám.
2011. máj. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én lehet megbocsájtanék neki,de elfelejteni nem lehet amit tett.az a gondolat folyton furni fogja az agyadat,hogy most éppen nem e hentereg valakivel...

Lehet,hogy ez volt az elsö és utolsó dolog,hogy megcsalt,de ettől te még nem tudnâl bizni benne és valoszinüleg ez teljesen megrontaná a kapcsolatotokat.

Igy akármennyire is szeretem a párom nem folytathatnánk tovább a dolgot!persze más ott a helyzet ahol gyerek is van)

2011. máj. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy második esélyt adhat az ember, de a másodiknál álljon is meg.
2011. máj. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!