Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 40 éves nő vagyok, és még...

40 éves nő vagyok, és még szűz. Egyszerűen senkinek sem kellettem, ill. aki velem randizott volna, nekem nem jött be. Vibrátorral vettem el magamnak a szüzességem, mert egyszerűen nem érdeklem a nekem tetsző férfiakat. Miért?

Figyelt kérdés
Átlagos külsejű vagyok, és átlagos férfiak is tetszettek nekem, de a kifejezetten rondák sohasem. Vajon van még más is aki így volt ezzel? Vagy inkább jöttem volna össze valakivel, aki nem is tetszik?Mert ahogy látom a környezetemben, sokan élnek úgy, hogy megfeleljenek a társadalmi elvárásoknak, hogy nem is szeretik a párjukat.Most mi a jobb? Élni úgy egy emberrel, hogy nem szeretem igazán, vagy magam lenni és arra gondolni, hogy milyen jó lenne inkább egy emberrel szexelni, egy gép helyett?

2011. nov. 15. 18:02
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
40%
Tényleg, mik az elvárások egy férfi iránt most és mik voltak 30 évesen?
2011. nov. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim válasza:
70%
privátban gondoltam a képet, illetve 10000% hogy nem vagyok a kollégája mivel tanulok még.
2011. nov. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 Gergo_30F ***** válasza:
40%

lépj ki az álomvilágodból. ne rögtön a nagy ő-ről alkotott képednek feleltesd meg a jelentkezőket, ne kergess délibábot. ha csak kísérletképp is, de valakit közel kell engedned magadhoz, még ha nem is az ideálod, hidd el, pozitívan is fogsz csalódni jócskán, meg fogod lepni saját magadat is. és persze a faszik is téged, bizony könnyen kiderülhet valakiről, akit most leírnál, hogy fantasztikus vele a szex, kedves apróságokkal mosolyt csal az arcodra, szereted hallgatni a hülyeségeit, stb...

vesd bele magad az életbe, mert elmegy melletted!

2011. nov. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
36%

hát ez jó, várja a szőke herceget és 40 évesen szűz:D:D

Túl nagyok az elvárásaid, azért ez számomra hihetetlen, hogy ennyire válogatósak a magyar nők, hogy inkább szűzen halnak meg minthogy egy átlagos magyar félrfival éljenek, mert midnenkinek szupersztár kéne, vagy tökéletes férfi, de ilyen nincs, csak a moziban, úr isten...

2011. nov. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
egy képet én is szeretnék kérni rólad, ha akarod előtte én is küldök magamról egyet, hogy biztos lehess benne nem vagyok az ismerősöd
2011. nov. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Jó,de nekem egyáltalán nem kellett szupersztár! Ezek csak sémák amiket gondolnak az öreglányokról, hogy biztos ezért maradt magára a hülyéje, mert finnyás volt a drága. Mi van akkor, ha nem voltam sohasem egy plázacica, viszont nagy szemeim vannak, a számmal elégedetlen vagyok mert pici és nem valami telt. Az orromról sokáig azt hittem, hogy görbe, de egyszer egy videofelvételen láttam magam, és meglepődtem rajta, hogy egyenes, és pici. Fekete hajam van és kék szemem. Szerintem átlagos vagyok.
2011. nov. 15. 19:57
 17/35 anonim válasza:
kaphatnok egy képet privátba akkor? :) Nagyon kíváncsi vagyok, de ha nem akkor nem. Köszönöm előre is.
2011. nov. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Látod te sem avgy tökéletes, mindenkinek vannak hibái, nem kell ez miatt lebecsülnöd magad, de fogadd el, hogy a férfiaknak is lesz hibája mindegyiknek, randizz többet, vagy te arra vársz, hogy majd kezdeményeznek és csak így jön létre randi?Vagy hogy zajlik ez nálad?Szerintem most vágj még bele, még gyereked is lehet, még nem késő, de később gyereked sem lehet, meg semmi, szomorú hogy a fiatalságod elment szerelem nélkül.
2011. nov. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim válasza:
45%

Figyelj anyukam...en barmikor elveszem neked ;D

72/F

2011. nov. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

Mintha csak magamat olvasnám 20 évvel később. Csak én fiú vagyok. Sztem én is valahogy így járok majd. (Persze a vibrátort leszámítva :D)


Am hogy telt ez a 20 éved kb a 20 éves korodtól mostanáig? Engem nagyon foglalkoztat ez a téma, mert olyan tanácstalannak érzem magam. Esélyem sincs, hogy bnőm legyen. Az egyetlen tervem az, hogy majd próbálom építgetni a karrierem meg jó sok mindent kipróbálni az életben. Csak nem tudom... Attól félek ha 40 évesen visszagondolok lehet meg fogom bánni.


Engem komolyan érdekelne az élettörténeted


21f

2011. nov. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!