Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 40 éves nő vagyok, és még...

40 éves nő vagyok, és még szűz. Egyszerűen senkinek sem kellettem, ill. aki velem randizott volna, nekem nem jött be. Vibrátorral vettem el magamnak a szüzességem, mert egyszerűen nem érdeklem a nekem tetsző férfiakat. Miért?

Figyelt kérdés
Átlagos külsejű vagyok, és átlagos férfiak is tetszettek nekem, de a kifejezetten rondák sohasem. Vajon van még más is aki így volt ezzel? Vagy inkább jöttem volna össze valakivel, aki nem is tetszik?Mert ahogy látom a környezetemben, sokan élnek úgy, hogy megfeleljenek a társadalmi elvárásoknak, hogy nem is szeretik a párjukat.Most mi a jobb? Élni úgy egy emberrel, hogy nem szeretem igazán, vagy magam lenni és arra gondolni, hogy milyen jó lenne inkább egy emberrel szexelni, egy gép helyett?

2011. nov. 15. 18:02
1 2 3 4
 31/35 omba ***** válasza:
2012. márc. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim válasza:
0%
Meg is érdemled,veled van a baj:(((
2012. ápr. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:
hu hát ezen kiégtem.... xD
2012. dec. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

40 évesen add fel. Ha eddig nem volt senki akkor már nem is lesz.


Majd a túlvilágon írd be a panaszkönyvbe a sérelmeket lehet a következő életed jobb lesz...

2016. jan. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:

6-os, de szépen mondod!


“A szex nem csak arról szól hogy pénisz (vagy vibrátor) jár a punciban. Érintés, halk sóhajok, édes szavak, közös ügyetlenkedés, egymásnak való örömszerzés - ezeket egy gép nem tudja pótolni.”


Hetek óta ez jár a fejemben, a szavaid. Nagyon szépen mondtad.

2021. dec. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!