Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha anyukám elkísér az első...

Ha anyukám elkísér az első nőgyógyászati vizsgálatra, akkor az orvos elmondja neki h szűz vagyok-e még? 17éves vagyok

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 18:25
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
nem akarom h feltűnő legyen,szval nem mondom neki h ne gyere velem, bár azt se tudom h átszakadt-e.
2011. nov. 30. 18:59
 12/17 A kérdező kommentje:
nem az érdekel h az orvos tudja-e,hogy nem csak a zsextől szakadhat-e át,engem anyukám véleménye érdekel,mert lehet tud róla,de hülyeségnek tartja,nem tudom:S
2011. nov. 30. 19:00
 13/17 anonim ***** válasza:
anyukád is átment ezeken a fázisokon, ő is simogatta magát lenn, ő is vágyott a szexre... ha felháborodik, megmondhatod, hogy férfi nem ért hozzád, magadat, hadd tedd már boldoggá. Ennyi.
2011. nov. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
orvosi titoktartás,az nem igazán működik,20 évesen mentem nőgyógyászhoz anya elkísért,ő is ment vizsgálatra, kiderült,hogy 4 hetes terhes vagyok,csak én voltam bent megkértem ne mondja el,hogy majd előbb a barátom tudja meg megbeszéljük és 1-2 hét múlva elmondjuk a családnak, azt mondta ő nem fog hazudni,kimetünk a rendelőből,kint állt 20nő majd fennhangon azt mondta a doki a lánya mondani akar valamit,borzalmasan megalázó volt a helyzet,anyám azt hitte nem akarom elmondani,pedig elakartam csak még magam sem fogtam fel
2011. nov. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Nem mondja el (: Viszont neki az igazat kell mondanod,akkor meg mond anyukádnak,hogy maradjon kint,vagy rázd meg a fejed,és ha nem vagy már szűz,akkor kicsit utalj az orvos fele,úgyis észreveszi.. Már nekem ermészetesen még szúz vagyok,csak a sporttól ..:)
2011. nov. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Ha egy szimpatikus, jófej dokihoz mész - márpedig gondolom az lesz, ha az anyukád is hozzá jár - nyugodtan elmondhatod neki mitől tartasz, szerintem normálisan fogja kezelni anyukáddal szemben. Másik dolog pedig, hogy általában, ha átszakad a sz.hártya, akkor szokott vérzés is lenni (nekem legalábbis anno volt), tehát ha neked semmi ilyen nem tűnt fel, akkor valószínűleg még szűz vagy. (De nem vagyok orvos, ezért is jó ha ezeket a dolgokat próbálod a dokival is megbeszélni, remélhetőleg rendesen fog hozzád állni hiszen az ő feladata lenne a tapasztalatlan fiatalokat felvilágosítani dolgokról...)

Egyébként meg légy őszinte anyukáddal, ez a felnőtté válás felé is segít neked is és anyukádnak is, hogy lássa már nem az a "kicsi lány vagy"...!!

2011. dec. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha ott 3-asban elmondja anyádnak, akkor kérdezz rá, hogy hogyan lehetséges, hiszem még a kezedet sem fogta pasi. Ha anyád szerint a maszti is nagy bűn, akkor faggasd tovább a dokit.
2011. dec. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!