Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 6évig szedtem Tri-Regol-t az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6évig szedtem Tri-Regol-t az orvos tanácsára szünetet tartok, s a menszesz első napján kezdem el szedni a Lindynette-t. Csak hogy 3napja késik, miért?

Figyelt kérdés
Múlt hétvégén együtt voltunk a párommal,de kiszakadt az óvszer és belém élvezett,pedig aktus közben 2-szer is ellenőrízte!Másnap reggel kiöblítettem magam hüvelyöblítő tablettával.Szerintetek lehetek terhes?Vagy a szünet miatt késik a menszesz?:( Holnap megcsinálom a tesztet,de félek az eredménytől.Mindig vigyázni szoktunk a párommal.
2011. nov. 30. 15:17
1 2
 1/18 anonim válasza:
Van rá esély, de próbálhattad volna az esemény utáni tabit is. De biztos ami biztos keress fel egy orvost aki erre megfelelő választ tud adni. Egyébként Lindynette jó, 3 éve szedem. :) Egyébként miért kellett váltanod?
2011. nov. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
De mikor a barátoddal együtt voltatok az a szünet alatt volt? Vagy akkor már szedted a tabit?
2011. nov. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

1. Azért kellett váltanom,mert ennyi év után már minden mellékhatás kijött rajtam mostanra,de a legnagyobb gond az volt,hogy idén már a libidóm is =0 -val,pedig szeretjük egymást,s több dolgot is kipróbáltunk..:( Ez végett mentem el nőgyógyászhoz,s rákszűrés után elmondtam neki a problémáim,azt mondta tartsak 1hónap szünetet,majd a következő menszesz első napján kezdjem el szedni a Lindynette-t.


2. A szünet alatt voltunk együtt a párommal.

Ma reggel csináltam tesztet,s negatív lett :) A menszesz még mindig nem jött meg:(

2011. dec. 1. 15:28
 4/18 anonim válasza:

Akkor a lényeg, hogy negatív lett. Akkor valószínű csak azért késhet, mert átálltál Tri-Regol-ról a Lindynette-re. Szerintem hamarosan megjön.

Amúgy azért kérdeztem miért kellett, mert lehet nekem is majd lassan váltani kellene, bár még nem látom itt az idejét. Igaz nekem már lassan 1 éve nincs párom, de én szedem ugyanúgy .. így pontosra tudom mikorra jön meg .. nem tart annyi napig .. nem görcsölök ha meg igen akkor is enyhén.

2011. dec. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Sajnos a negatív teszt ellenére is lehetsz terhes, mert a korai, néhány napos terhességet nem mutatja ki, a legérzékenyebbhez is kell várni 10 napot. Inkább azt számolgasd, hogy a ciklusod hányadik napján volt ez az aktus és akkor lehetett-e peteérésed. Ha nem jön meg a szünet alatt, ne kezd el szedni a következő levelet, hanem menj el orvoshoz!
2011. dec. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy nem mutatja ki "biztosan" ily korán...:(

Ovulációs naptár segítségével kiszámoltam:november 11-15 voltak a legtermékenyebb napjaim és nov.26-án voltunk együtt.

Még mindig nem jött meg,csak kevés barnás folyásom van.Ideges vagyok.Bár mihamarabb megjönne.Bár ne hallgattam volna az orvosomra,hogy tartsak 1hónap szünetet,teljesen felborult bennem minden...:(

2011. dec. 2. 19:43
 7/18 anonim válasza:
Én hallottam olyat is, hogy aki abbahagyta a tabit, mert kisbabát szerettek volna utána nem jött meg neki hónapokig sem.
2011. dec. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A barnázás már valami, lehet hogy holnapra már erősödik. A hasad görcsöl, ahogy szokott?
2011. dec. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Görcsölök+hasmenés is volt-iszonyat rossz a közérzetem..:(
2011. dec. 2. 23:38
 10/18 anonim ***** válasza:
Van változás?
2011. dec. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!