Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most fogyott el a fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most fogyott el a fogamzásgátló első levele (jangee), az 5. napon vettem be, ahogy írta a tájékoztató és az orvos is mondta. Úgy írta a tájékoztató, hogy 7 tabi után már védett vagyok. Valóban így van?

Figyelt kérdés
Mert most tartok a 7 napos szünet3. napján és még nem jött meg?!Bár 10 tabit is kivártunk,amíg egyéb védekezés nélkül szexeltünk volna.
2011. jún. 19. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:

A hétnapos szünetben bármikor megjöhet. Nekem 4. napon szokott, ne aggódj:) Amúgy mákos vagy, hogy az orvosod azt mondta az 5. napon vedd be, nekem az első napot mondta, és végig pecsételtem az első levelet... :)

23N

2011. jún. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:)köszönöm a választ.Pont ezért mondta az orvosom,mert akkor ritkább a pecsételő vérzés.
2011. jún. 19. 11:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt írja, hogy már az első tabletta után véd, de mi kivártuk az első levél végét. Nem értem hova ez a nagy sietség... A legtöbb nőgyógyász 1 hónapot, vagy 2 hetet mond olyan tablettára, ami az első szemtől véd. A tied meg csak 7 nap után, és mégis szexeltél már a 10. után védekezés nélkül! Hát érdekes... Én nem mertem volna.
2011. jún. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem gondolom,hogy véletlenül írnák rá egy betegtájékoztatóra,hogy véd akár az első szemtől is!számomra az érdekes,hogy ennek ellenére valaki vár akár egy teljes hónapot.És bebizonyosodott már,hogy védett vagyok,köszönöm a választ azért!:)
2011. jún. 19. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!