Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Igy érdemes elveszteni vagy...

Igy érdemes elveszteni vagy hagyjam inkáb ki? Jövő pénteken lehet hogy becsatlakozhatnék egy párhoz harmadiknak. Nem ismerem őket csak szex lenne, de én még szűz vagyok ezt ők nem tudják. Inkább keressek egy lányt az elsőre vagy ezt próbáljam ki? 19F

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 11:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ők hány évesek?
2011. dec. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
27%
a fiúval is csinálni fogod, te állat?
2011. dec. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Az 1 azzal legyen akit szeretsz mert az a legemlékezetesebb.
2011. dec. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Több okból mondanám, hogy ne tedd. Azt mondanám inkább, hogy mond el nekik, hogy szűz vagy és hogy lemondod.
2011. dec. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Alapból azt mondanám h csináld mert nagy kaland lehet, de így h szűz vagy szerintem mindhármótoknak csalódást okoznál. Szerintem így még ne.
2011. dec. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
csak a lánnyal csinálnám, de engem is feszélyezne hogy ott van a férje. Ők egyébként 28-30 év körüliek.
2011. dec. 4. 12:03
 7/16 anonim válasza:
55%
Nagy az isten állat kertje XD
2011. dec. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség...NGondolom a neten kínálta fel magát ez a pár,hogy csatlakozz...Blöá hányás
2011. dec. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Jó kis párkapcsolat lehet az övék ha már harmadik kell, hogy izgalmas legyen. Én nem mennék bele a helyedben.
2011. dec. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 /Anita_'94/ ***** válasza:
19 évesen egy ilyen korú nőt óriási hiba lenne kihagynod. Viszont, hogy ott a férje is, már nem biztos, hogy a legjobb megoldás elsőre. Esetleg bevallhatnád nekik, hogy szűz vagy és egy picit elbizonytalanodtál. Megpróbálhatnád elsőre csak a lánnyal, hátha belemennének. Végülis, ha a pasi bedobja a közösbe a feleségét, talán ez sem okozna akkora problémát neki...
2011. dec. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!