Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Úgy el lehet hitetni egy...

Úgy el lehet hitetni egy lánnyal, hogy nem vagyok szűz (az vagyok) ha azt mondom, hogy 3 éve voltam utoljára együtt lánnyal és nagyon kijöttem a gyakorlatból?

Figyelt kérdés
23 F.
2011. dec. 10. 09:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem el. De, ha a barátnődről van szó, akkor ne kamuzz neki:D
2011. dec. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha hosszabb távra tervezel neki, akkor ne kamuzz. Ha nem, lehetőleg akkor se kamuzz, mert nincs annál nagyobb bénaság, ha valaki nem mondja el a másiknak, h még szexuális téren szűz. Az esetek többségében aktus közben úgyis kiderül...persze vannak kivételek.

23 évesen pedig egyáltalán nem gáz!


29/F

2011. dec. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
francért kell hazudni... amúgy ha buta a lány akkor elhiheti.
2011. dec. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ne kamuzzá máá!!!!!
2011. dec. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy el lehet hitetni és mond neki ezt, ez nem egy "klasszikus" átverés. Sok olyan történetet tudok, hogy amikor megtudta a lány, hogy a fiú szűz egyszerűen már nem tudott rá úgy nézni mint azelőtt. Aztán meg ha ez bekövetkezne mire mennél a nagy igazsággal?
2011. dec. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

DE mi értelme? Lehet, hogy rosszabbnak gondol, ha nem teljesítesz olyan jól, holott nem ez az első alkalom,... még ha tudja hogy szűz vagy, akkor ez a probléma nem számít.

szerintem kár lenne hazudni...

2011. dec. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha "rosszul" (bár a szeretkezést nem tudom hogyan lehetne elrontani, na mindegy) teljesítesz, az érthető, ha azt mondod három éve nem voltál lánnyal.
2011. dec. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha ő is szűz, akkor lehet beveszi. Másképp nem érdemes, mert rájön, és akkor tuti vége.
2011. dec. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De hogy jönne rá ha már régen voltam lánnyal azt mondom neki és teljesen elfelejtettem hogyan kell csinálni.
2011. dec. 11. 12:13
 10/10 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy elfelejteni képtelenség a szexet. Tudod, mint a biciklizést :)
2011. dec. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!