Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lànyok igaz az hogy...

Lànyok igaz az hogy akivel elvesztitek a szüzességetek ahhoz jobban kötődtök?

Figyelt kérdés
Mindenkitől azt hallom ha te veszed el a baràtnőd szüzesség mondhatni magadhoz làncolod, mert mivel te voltàl az első kötődik hozzád. Ez igaz?
2011. dec. 10. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
nem
2011. dec. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
nem... emlékszem rá persze, de semmi lényeges. jó volt, ennyi.
2011. dec. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem nem volt valami jó élmény elveszíteni, így egy ideig utána egyáltalán nem kívántam a szexet. Így természetesen személyhez sem kötődök.
2011. dec. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
lányként mondom, baromság :)
2011. dec. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
igazabol helyzettol fugg...ha egy sima egyejszakas kaland volt akkor nem ...viszont ha egy komoly erzelemken alapulo kapcsolat akkor igen...de nem magadhoz lacolod csak mindig kotodni fog hozzad....de ez hol baj?en is kotodom az elsohoz mivel 4 evet jartunk..de mar van egy uj 3 eves kapcsolatom es minden a legnagyobb rendben
2011. dec. 11. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem. Megmaradtunk barátoknak, vagy inkább ismerősöknek, de annyi. Nem szeretnék most is vele lenni.
2011. dec. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem

Elég undorító volt velem a későbbiekben, soha többé nem akarom látni.

2011. dec. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Attól függ.Ha jó volt a szex,akkor igen,de én nem kötődök ahhoz,akivel elvesztettem..bunkó állat,meg is bántam..:D 19/L
2011. dec. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nem...pedig jó volt vele ..utánna még 7 hónapig együtt voltunk ..de kötődni egyáltalán nem kötődöm hozzá..

17/l

2011. dec. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!