Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért történik az, hogy...

Miért történik az, hogy nagyon okos fiú vagyok, mindenhez hozzá tudok szólni, mégis semmi sem vesznek a lányok?

Figyelt kérdés

Igaz egyáltalán nem nézek ki jól, de ez nem lehet ok erre szerintem. Mindig azt tanították a szüleim, hogy az okos fiúkat kedvelik a lányok. De most már elgondolkodtam, hogy lehet ez nem is igaz? Eléggé otthonülős vagyok, egész nap olvasok. Ez ugye nem baj?


21 F.


2011. dec. 13. 13:04
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Értem. És ismerem a helyzetet kivul-belul. Tartom azt, amit a 25.-ben mondtam. Probalj szerencset ezek feltárásával!

Pusz.

2011. dec. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
azt azért nem hiszem, hogy az egyetemen nem volt egy két srác akivel jóba voltál és el tudtál volna velük járni bulizni, vagy az egyetemi csoporttársakkal, úgy hallom azért egyetemen már könnyebben talál az ember párt, meg elég nagy a társasági élet minden egyetemen
2011. dec. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
ha a külsőd nagyon visszataszító (nemtudom hogynézel ki) akkor változtass rajta: ha elállnak a fogaid akkor fogszabályzó... ha pattanásos vagy akkor kozmetikus... mindig mosolyogj :) és menj el bulizni, baráti talikra :)
2012. jan. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!