Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért történik az, hogy...

Miért történik az, hogy nagyon okos fiú vagyok, mindenhez hozzá tudok szólni, mégis semmi sem vesznek a lányok?

Figyelt kérdés

Igaz egyáltalán nem nézek ki jól, de ez nem lehet ok erre szerintem. Mindig azt tanították a szüleim, hogy az okos fiúkat kedvelik a lányok. De most már elgondolkodtam, hogy lehet ez nem is igaz? Eléggé otthonülős vagyok, egész nap olvasok. Ez ugye nem baj?


21 F.


2011. dec. 13. 13:04
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Pedig nyíregy tele van ordas cafkákkal. Nézd meg ezt: http://www.youtube.com/watch?v=rWUASjT-_RU
2011. dec. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Ha okos fiú lennél rájöttél volna, hogy nem csak az "agy" számít. Valamint arra is, hogy a kedvel és kapcsolatot akar között elég nagy a különbség. :-)
2011. dec. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Nekem oltári nagy szerencsém volt. Mindig is olyan srác voltam, mint te, hogy ottvon voltam, nem éltem társadalmi életet, nem mentem sehova, maximum moziba.

2005-ben 15 évesen a moziban a film alatt megvigasztaltam egy lányt, aki elbőgte magát a filmen, majd elmentünk kávézni. Azóta a barátnőm.


Sok tanácsot én se tudok mondani, de javaslom, hogy menj el különböző eseményekre, ilyen a szolidabb főiskolai/egyetemi bulik például. A felsőoktatásban a szakon, lehet találni hozzád hasonló lánykákat, akik komolyak és éppen ezért el lehet velük beszélgetni valamiről. Mióta én is bekerültem matek szakra, egy csomó olyan barátom van, akikkel jól elvagyok, lévén hozzám hasonlóak.

2011. dec. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Ezt a videot én is ismerem. A jó öreg Hc. Meg volt a Metro is ott. Sajnos már egyik sincs. Azok voltak tényleg a jó bulik.
2011. dec. 13. 17:04
 25/33 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy van olyan tulajdonsagod, amivel elzavarod a lanyokat. Ezt igy messzirol nem lehet megmondani ennyibol, hogy igy van-e, illetve mi lehet az.

Tovabba lehet, hogy csak örökolted ezt a sorsot valakitol, ezesetben sorsalakito technikakat végy igenybe, van, amelyik segit, van, amelyik egesz pálfordulast is eloidezhet!

2011. dec. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Mi az hogy örököltem ezt a sorsot valakitől? Mit, hogy egyedül legyek életem végéig? egyetlen rokonom sem maradt egyedül, mindnek van párja, csak nekem nincs, És kezdek begolyózni, pedig nem vagyok olyan. Nem akarok olyat tenni, amit megbánnék.
2011. dec. 15. 21:18
 27/33 anonim ***** válasza:

"Mi az hogy örököltem ezt a sorsot valakitől? Mit, hogy egyedül legyek életem végéig? egyetlen rokonom sem maradt egyedül, mindnek van párja"


Nem tudhatod, hogy 5 generacioval ezelott, vagy 50 evmillioval ezelott ki az, aki ugy élt!

Pl. meghalt a szerelme, es elete vegeig ot gyaszolta. Ebbol, vagy barmi masbol, aminek az az eredmenye, hogy nincs mellette pár, at lehet orokolni az élethelyzetet. Vag pl. azt megnezted, hany evesen talaltak part a szuleid, rokonaid? Talan még tul fiatal vagy.

2011. dec. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Sok volt az EZO TV ?? Mi az, hogy sorsot örökölni ? :DD
2011. dec. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Hát sorsot örökolni az, amire azt a sokszáz féle terápiát alkalmazzák, tudod, mint NLP, kineziologia, TEK, Hellinger-féle csaladallitas, reinkarnacios hipnozis, SVT, stb.
2011. dec. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
25 vagyok(nem 21, rosszul írtam), nagyapám 19, édesapám meg 22 évesen megházasodott. Nekem nem megy, kezdek félni. Nem akarok még házasodni, de már nagyon szeretnék barátnőt.
2011. dec. 15. 22:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!