Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Háromszor álmodtam a barátomma...

Háromszor álmodtam a barátommal, erősen 18+-os dolgokat (? )

Figyelt kérdés

Még nem feküdtünk le, szűz vagyok, ő nem az. -16 vagyok-

Háromszor álmodtam vele, hogy szexelünk.

Kívánom őt, de nem rég vagyunk együtt, és nem biztos, hogy lefeküdnék vele. Ez majd még kiderül. :) Veletek is volt már ilyen? Vagy ez miért lehet?

Mellesleg, jó kis álmok voltak ;)


2011. dec. 15. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Álmodban is kint volt a 18-as karika? :)
2011. dec. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ne aggódj, ez teljesen normális dolog. Pubertázs korban, azaz serdülő korban vagy, ilyenkor beindulnak a hormonok. Teljesen normális, hogy kívánod őt, vágysz a szexre. Ha elérkezettnek látod az időt az első alkalomra, azt úgy is érezni fogod. Ez csak azt jelenti, hogy a tested, a hormonjaid jól működnek.
2011. dec. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, velem még sosem volt ilyen. Még sohasem álmodtam a barátoddal.
2011. dec. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, ez a szerencséd. ;)))


És a sajátoddal? :D

2011. dec. 15. 15:47
 5/8 anonim ***** válasza:
A sajátommal sem, mert fiú vagyok, szóval csak a barátnőmmel álmodtam. Bár a mai világban az sem ritka, ha fiú vagy, és a barátoddal álmodsz. :-)
2011. dec. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát, na ja. Azért, köszi a választ. :)
2011. dec. 15. 16:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Kívánod őt, kívánod a szexet, foglalkoztat a téma. Ezért álmodod ezt. Fölfoghatjuk annak is, hogy egyre inkább kész vagy a dologra, nem csak "heccből" lenne, hanem mert tényleg akarod.
2011. dec. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát, amikor majd késznek érzed magad rá a valóságban is, akkor tedd meg, azért mert álmodban jó volt, azért nem kéne, mondjuk a valóságban mindenképp jobb.
2011. dec. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!