Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdtem a barátommal, már...

Lefeküdtem a barátommal, már háromszor szeretkeztünk. A kér-désem, hogy kb hány alkalomig fog fájni?

Figyelt kérdés
Pontosan tudom, hogy ez mindenkinél változó, arra lennék kíváncsi, hogy nálatok hogy volt?
2011. ápr. 14. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát nálam annak idején még úgy 3-4 alkalommal fájt, utána egy darabig még nem volt az igazi, mármint nem fájt, csak még nem éreztem rá annyira...aztán szerencsére sikerült összecsiszolódnunk és minden szuper. De ez tényleg egyénenként változik. A partnertől sok függ!

Próbálj minél jobban ellazulni.

2011. ápr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát pl nekem nem fájt egyik sem :) Na jó amikor átszakított, nem volt a legjobb de nagyon tetszett az is mert vele voltam :)
2011. ápr. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem fog sokáig:) Nekem utólag mondjuk kiderült, hogy csak azért fájt, mert gombás voltam:( Én nem véreztem abszolút az első 1-2 alkalommal, utána viszont ilyen minimálisan berepedezgettem, kihorzsolódgattam, az picikét vérzett és fájt. De tényleg kiderült, hogy a gomba miatt vol olyan sérülékeny. Azér5t érdekes, mert nem voltak tüneteim! Csak ez... a doki viszont kiderítette.
2011. ápr. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
most veszem észre, h rosszil tettem fel a kérdést, arra gondoltam, h mikorra fogom kb élvezni is, mert az első kettő télleg fájt, de mostmár nem igazán, csak nem igazán élvezem...
2011. ápr. 15. 16:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy élvezd, nem időfüggő. Az a lelki ráhagolódáson múlik. Az lehet következő alkalomra is, hogy kellően sikerül ráhangolódnod, de az is lehet, hogy hónapok kellenek. De ez a végén nem változtat, el fog következni:). Képzeld azt, hogy 30 éves vagy, és visszagondolsz onnan, hogy hogy is volt ez. Ha 15ödjére kezded csak élvezni, vagy még később, mit fog az számítani addigra?:D
2011. ápr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!