Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek ha barátom többet...

Mit tegyek ha barátom többet szeretne?

Figyelt kérdés

A pasim többet szeretne a egyszerű kapcsolatnál és le akar velem feküdni! a szülei elmennek majd egy hétre és addig náluk leszünk. biztosan készül valamire mert már célozgatott is a dologra.


Egy kicsit tartok attól hogy hátulról fogjuk csinálni, értelemszerűen mivel 21F és 19F


2011. dec. 17. 14:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Ha b.uzi vagy, be kell vállalnod.
2011. dec. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
bevállalom csak még szűz vagyok., persze már toltam fel magamnak mindenfélét, de azért ez most más mert belém is akar élvezni
2011. dec. 17. 14:16
 3/11 anonim ***** válasza:
56%

Most minek kell ilyen értelmetlen, és gyűlölködő válaszokat adni?

Ha nem csak azért vagytok együtt, hogy ne legyetek külön, akkor biztos vigyázni fog rád, sőt ha azt mondod, még nem akarod, akkor várni fog vele. Ha ez lesz az első alkalmad, valószínűleg nagy odafigyelés mellett is fájni fog - a nőknek is fáj, pedig ők "erre lettek teremtve". Ne görcsölj, mert akkor még rosszabb, próbálj ellazulni.


Mennyi ideje vagytok együtt?

2011. dec. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Miért lennénk kedvesebbek?
2011. dec. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

fél éve járunk. akkor még 20 éves volt és vártunk vele eddig.


köszönöm a választ és a kedvességed

2011. dec. 17. 14:18
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha egy műfaszt feltolsz magadnak, az ugyanannyira tágít, mintha igazival csinálnád. Sőt, ha az igazi kisebb, mint a mű, akkor még jobban. :P Attól mert ereszt is beléd valamit, nem fog jobban vagy kevésbé fájni. Persze ez a dolgok nagyon tárgyilagos szemlélete, de attól még így van.
2011. dec. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

14:16 vagyok.


Ha eddig várt vele, nem erőltette, akkor megnyugodhatsz, mert tuti nem lesz semmi baj. Nem csak azért van veled, hogy megdugjon, és ezért törekedni fog arra, hogy minél jobb legyen neked.

2011. dec. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm mindkettőtöknek!
2011. dec. 17. 14:22
 9/11 anonim ***** válasza:
Khm... egyazon személy voltam, csak másodszor elfelejtettem odaírni. :P No sebaj, úgyis mindenkiben van egy kis skizofrénia.
2011. dec. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

"azért élőben lehet kedvesebbek lennétek velem..."


Nem, itt meg tudom állni hogy beszóljak. Élőben nem. :)

2011. dec. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!