Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 13 éves lány vagyok, és van...

13 éves lány vagyok, és van egy 16 barátom. Szüleim ellenzik a szexet, de a barátom már nagyon szeretné. Mit tegyek, hogy engedjék?

Figyelt kérdés

Mióta azt mondtam, hogy úgyis megtesszük, eltiltottak tőle. Pedig már egy hónapja vagyunk együtt és úgy érzem eléggé felkészültem.

ő meg ráadásul tegnap felhívott és mondta ha nincs szex, mindennek vége. Tanácsok?


2010. ápr. 16. 18:21
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim válasza:
100%
Dobd. Nem szeret, csak szexet akar.
2010. ápr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim válasza:
100%

Jézusom!!!

Én már sajnállak..:S

13 évesen szex ?

1hónapja jártok és már leakartok feküdni..

Hát szép,mondhatom:S

2010. ápr. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim válasza:
100%
Készülj lassan az érettségire....
2010. ápr. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
100%

nehogy lefeküdj vele!nagyon fiatal vagy még,igaza van a szüleidnek,hidd el hogy nem lenne jó és nagyon megbánnád!

a barátod nem szeret téged!ha igazán fontos lennél neki nem erőltetné,főleg nem egy hónap után!ez nagyon kevés idő!akkor is elhagyna ha lefeküdnél vele mert csak arra kellesz neki!ne legyél buta!

2010. ápr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim válasza:
100%

Jaj Uram Isten! Ennek a fiúnak azért kellesz,hogy legyen kivel szexelnie! Ha tiszta szívből szeretne,akkor megértené hogy te nem akarsz még ebbe belemenni,vagy még türemlesen várna,mert tudja,hogy nem akarsz (remélem) még teherbe esni. A korkülönbség is óriási! Tudom most te nagyon szerelmes agy,de hidd el hogy ez a fiú csak kihasznál! Ne menj ebbe bele! Ráérsz még! Egyébként én a helyedben már dobtam vonla a fickót!

---

2010. ápr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, ez csak vicc. Ha nem akkor elég gáz.

1. 14 év alatt büntetik, akkor is, ha te beleegyezel.

2. Gyerek vagy még, és az alapján, hogy MÁR egy hónapja együtt vagytok és ennyi idő elég a szexhez, nem vagy érett rá.

Ha így van, még buta is vagy.

2010. ápr. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim válasza:
100%

Te nagyon ******


nem veszed észre hogy csak kihasznál?

az ilyen gec.k csak azért keresik a fiatalabb lányokat, mrt kevesebb a tapasztalatuk, ha van, és akkor a kislány mindenbe belemegy a szőke hercegéért....

hidd el, egy hónap nem sok!!!

nem ismerhetted meg ennyi idő alatt!!

ne add neki a szüzességed!!

ne menj bele!!

annyira átlátszó..

ha nincs szex, mindennek vége... nem tud rád várni?

szemét köcsög állat, hagyd a fenébe!

és ha továbbra is csesztet a szexszel, mondd meg szüleidnek.

az már zaklatás.

megbánnád kásőbb, ha lefeküdnél vele, hidd el.


sok sikert, éld túl(K) :)

2010. ápr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim válasza:
100%

Nem lesz szimpatikus, amit írok.

Ultimátum és a kapcsolat nem fér össze.

"Ha nincs szex te sem kellesz." Akkor mi is a fontossági sorrend?


Nyilván összetettebb a kérdés, de ennyi információból, amit leírtál bizony ezt érzem.

2010. ápr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg elég gáz!

Várj még legalább 3 évet, bőven ráérsz vele! Én most 22 éves vagyok, 16 voltam, amikor elveszítettem. Az akkori barátom 19, ő is szűz volt...3 hónapot vártunk vele, de szerelmesek voltunk, és felnőttek is hozzá.

Egyáltalán nem bántam meg, és jó is volt. Az biztos, hogy nem kezdeném korábban.

De így is, hogy már 6 éve szexelek, most értem el egy olyan szintre testileg, amikor már teljesen megtudok nyílni, és bármilyen helyzetben élvezem a sexet!

Szóval ráérsz, nyugalom.

A pasit meg küld el a fenébe.

2010. ápr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim válasza:
60%

nagyon cink csaj vagy már bocs,de ezt magyarul qurvának hivjuk,legyünk már nyíltak ez csak nekem esik le?

14/F

2010. ápr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!