Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 10 ezer forint elég-e prostitu...

10 ezer forint elég-e prostituálthoz?

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 10:55
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
31%
gáz.. nem h ismerkednél, és talalnal baratnot..
2011. dec. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:

videkilany.hu

itt pl vannak és városra meg mindenre tudsz keresni

2011. dec. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:

amit még böngészhetsz


redzone.hu

piroslampa.net

szextunderek.hu

masszazsinfo.hu

2011. dec. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:

11:31


Elismerem, hogy igazándiból gáz, hogy erre vetemedek, csak 23 éves, sőt, hamarosan 24 éves fejjel tapasztalat nélkül aligha tudnék találni bárkit, aki tolerálná az ügyetlenkedésemet. A csajok/nők kb. 95%-a elvárja, ha már 20 felett van a barátja/szexpartnere, hogy tapasztalt legyen, ne egy kisiskolás szintjén beragadt, későn érő vesztes. Csak úgy tekinthetnek rám potenciális jelöltként most már, ha bármi áron dugok, így gátlástalanul is beszélhetek a szexről. Elszomorító tény, de csak ez az igazság.

2011. dec. 21. 11:54
 15/41 anonim ***** válasza:
83%
Nincs ebben semmi baj, hogy így alakult ez és jól rálátsz a helyzetre. A másik pedig, hogy az az egy óra egy nagyon nagy önbizalom-löketet fog Neked adni és könnyeben megy majd az ismerkedés is. Ne hallgass az olyanokra, akik azzal beszélik tele a fejed, hogy keress rendes lányt, meg blabla. Eddig nem találtál, mert válogatós voltál, vagy félénkebb, egyszerűen nem voltál abban a környezetben. Nincs ebben semmi gáz és abban sem, hogy ezt az állapotot meguntad és egy hivatásos lánnyal kezded. A másik, sokkal jobb egy tapasztalt lánnyal elveszíteni! Hidd el, sosem késő elkezdeni, és még mindig lehet belőled Don Juan!!!
2011. dec. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
54%
Nem értelek igazából. Egy normális lányt nem érdekel, hogy szűz vagy e vagy sem. Max a fullos p.icsákat. Engem kifejezetten taszítana, ha egy olyan palival hozna össze a sors, aki prostival vesztette el a szüzességét. Na ez a gáz, nem a szüzességed. Biztos azt mondod magadról, hogy ronda vagy, stb. Az én párom se egy szép ember. Én pedig minden beképzeltség és egoizmus nélkül mondom, hogy engem imádnak a férfiak. De nekem nem kell egy kigyúrt, "mácsó", aki 100 nőt meghúzott előttem. Kapd össze magad, hidd el, te tehetsz arról, hogy 24 évesen még szűz vagy. Ha egyáltalán baj ez. Az a lány, aki kiakad azon, hogy még szűz vagy, meg sem érdemel téged. Használd az eszed, ne a farkaddal gondolkodj!
2011. dec. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:

Gyanítom, hogy a párod szüzességét nem te vetted el. Ha nem is szép ember, legalább fel tudta mutatni neked, hogy tud valamit az ágyban, és még azt se zárom ki, hogy anyagiakban tehetősebb.

Lehet, sikerülne nekem is olyasvalakit találnom, akit nem riasztana el a tapasztalatlanságom, de most abszolút nincs türelmem tűt a szénakazalban keresgélni. Számomra amúgy se lesz könnyű az új év, így gyorsan rendbe kell szedni magamat lelkiekben is, hogy teljes gőzerővel induljak el.

2011. dec. 21. 13:54
 18/41 anonim ***** válasza:
70%

Mit nem lehet érteni azon hogy 24 évesen végre dugni akar. Úgy oldja meg ahogy szíve joga, a csajok meg hiába pof_znak hogy keressen valakit. Rá kellett jönnöm hogy a legtöbb csaj vizet prédikál... a többit mindenki tudja. Volt dolgom többször külföldi lányokkal, s hát ég és föld a HOZZÁÁLLÁS.

34 ffi

2011. dec. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
fél órára tuti csajt kapsz 10-ből. egy óra már többe van.
2011. dec. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:

ne is figyelj 12:43 hozzászólóra, beszélni könnyű, de ha összehozná egy 24 éves szűzzel valószínű kiröhögné. Az meg tény, hogyha az ember túl esik rajta a személyisége kicsit változni fog, hiába mondják a hülye szövegeiket, hogy nem zavarta volna, de azt elfelejtik ha szűz lenne e gyerek el se jutottak volna idágig.


Kérdező menj nyugodtan, jó szórakozást, a leendő bnődnek nem kell megtudnia, hogy k.val voltál először, pont ugyan az mintha egy buliban valami partyk*rvával vesztetted volna el.

2011. dec. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!