Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 10 ezer forint elég-e prostitu...

10 ezer forint elég-e prostituálthoz?

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 10:55
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
Hát igen, örökké nem kerülhetem a nőket én sem, és nézhetek rájuk cápa szemekkel, csak mert szűz vagyok. Na nem baj, majd a prosti győztest, nagymenőt farag belőlem. ;-)
2011. dec. 21. 19:55
 22/41 anonim ***** válasza:

mi lehet az oka annak h még nem volt párkapcsolatod?


önbizalomhiány?


milyen típus vagy?



amúgy én megértelek!!:)

2011. dec. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
Önbizalomhiányos vagyok, ugyanis nem bízok abban, hogy valaha találok rendes nőt, aki őszintén szeret, és el is fogadja a tényt, hogy nem vagyok jártas párkapcsolatokban és szexben. Ami hátráltat még, hogy nincs kellően jó beszélőkém, nem tudom folyamatosan, megállás nélkül pörgetni a számat, ami még egy elengedhetetlen szempont, ha hódítani akar az ember. Külsőmet illetően talán csak annyi a hátrányom, hogy kicsit vékonyabb vagyok az átlagnál, de ettől függetlenül büszke vagyok az arcomra, és a magasságomra (186-188 cm).
2011. dec. 21. 20:46
 24/41 anonim ***** válasza:
65%

Hidd el, hogy 188 cm magasan és vékony alkattal le tudod a legjobb nőket is venni a lábáról. Neked tényleg csak egy kis önbizalom-dopping kell, amihez egy csinos és tapasztalt hivatásos lány tökéletes!


Szerintem nagyon sok férfitársam nevében beszélek azzal, hogy sok sikert kívánunk, hogy mihamarabb rászánd magad és elmenj ahhoz az általad kiválasztott lányhoz.


A nőkkel azért vigyázz, hogy milyen tanácsokat adnak, mert nagyon részüknek nem volt a legjobb az első élményük és túlmisztifikálják ezt az egészet. Ha nem a világ legjobb bombázójával - aki a leendő feleséged lesz életed végéig - van lehetőséged elveszíteni, akkor igazából mindegy, hogy buliban, "komolyabb" barátnővel, vagy prostival történik-e ez meg.


Miután megtörtént a dolog, nevetve gondolsz majd vissza arra, hogy egyáltalán kikérted idegenek véleményét és engedted, hogy vitatkozzunk a szüzességed elvesztésén.

2011. dec. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
Ùtszélére 2000 is elég..
2011. dec. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
26%
12:43as vagyok. De igen, én voltam a páromnak az első. :) És képzeljétek el, nem röhögtem ki. Milyen érdekes...Pedig még külföldi sem vagyok. A te dolgod, azt csinálsz amit akarsz. Add oda a szüzességed egy k.urvának, aztán majd leshetsz. Tudod milyen érzés szerelemből lefeküdni valakivel, odaadni neki a szüzességed? Nem. De nem is fogod már megtudni, mert meg fogsz d.ugni valakit érzelmek nélkül. Hajrá! Igazi férfi vagy! :D
2011. dec. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
52%
Ha a nőkre hallgatsz te leszel a következő 40 éves szűz. Attól hogy a kezdőbetű ugyanaz, a szerelem és a szex nem kell hogy együtt legyen. Van akinél igen, de pont az emberek különbözősége a jó.
2011. dec. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
csak akkor nagy élmény, ha szerelmes vagy.. és nincs is szebb annál, mint h olyan vkivel veszitsd el, akit szeretsz. a prosti csak a munkáját végzi, lehet h te leszel neki a 1oo. aznap, és nem lesz már sok kedve.. jól gondold ezt meg. amúgy a magas pasiknak tényleg sok esélyük van a csajoknál :D én szeretem a magas pasikat :D
2011. dec. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
Ha már érzelmekben sose volt részem, mi a francnak erőltessem? A szerelem amúgyis olyan dolog, hogy egyrészt ritka, mint a fehér holló, másrészt ígyis-úgyis elillan, így mi értelme van egyáltalán a párkapcsolatnak is. Néhány hónapig, jó esetben évig fennáll, aztán garantáltan megunják egymást a felek.
2011. dec. 22. 12:11
 30/41 anonim ***** válasza:
minek eszel, ugyis kisz.rod?
2011. dec. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!