Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 10 ezer forint elég-e prostitu...

10 ezer forint elég-e prostituálthoz?

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 10:55
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
16/40 es válaszolónak: Egy normális lányt nem érdkelne. Ez igaz. De a mai világban 10 ből jó ha van 2 normális. Tűt a szénakazalba. A jobb kinézetelű nőknek meg főleg vannak elvárásaik, azoknál tudni kell azért na. Én így gondolom. Nagyon kevés az, aki tolerál, főleg a mai mentalitás mellett. egyszereüen akkora divat lett ez a szextéma, a szórakoztató ipar is nyomja a társadalom fejébe az egészet, csak gondolj a viccesnek kreált szexközpontú filmekre, hogy mindenki ezekre a sablonokra ítél manapság már szinte mindenkit. És a nők zöme ilyen. Ha meg egy nő elégedetlen, felgma fa-sz, akkor téged egy életre tönkrevág lelkileg ezzel, aztán már késöbb kedved sem lesz adni esélyt egy normálisabbnak. Neéhz, bonyolult dolgok ezek. Én amondó vagyok,hogy nem kell rögtön beleugrani a mélyvízbe, érdemes prostinál melegíteni, hogy aztán ne legyenek fennakadások, kínos szituációk, ha már 20 felett vagy szex nélkül. Tizenévesen még nem gáz a bizonytalanság ilyen téren, de el kell hinni,hogy aljadékok, önzők az emberek zömében, és lószart sem tolerálnak. Vigyázni kell marhára.
2012. aug. 19. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!