Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Na az mennyire tré ha 20/F...

Na az mennyire tré ha 20/F vagyok és még szűz? Mármint a csajok hogy gondolkodnak erről? Ha megtudná a lány kis csirának tartana és otthagyna vagy esetleg vonzónak találná? Jó nyílván ez emberfüggő de kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Figyelt kérdés
2011. dec. 23. 14:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem semleges. Első barátom 19 volt és szűz, mikor összejöttünk, a második pedig 21, szintén szűz. Nem jártam örömtáncot miatta, de bajom sem volt vele.
2011. dec. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem elég tré. Nagy esély van rá, hogy kiröhögnek, aztán elhajtanak mint a legyet. 22/F (szűz)
2011. dec. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Igazából nem számít különösebben. Szóval nem befolyásolja, hogy összejövök-e vele. Nekem pl most volt olyan helyzetem, mikor dönthettem volna. Az egyik srác 19, és elvileg nem szűz, de, most nem mondom, hogy béna, csak látom rajta, hogy nem tapasztalt még, és inkább ösztönösen csinálja ezeket a dolgokat. A másik srác meg 21, és nagyon hosszú kapcsolaton van túl, sokkal tapasztaltabb, így szexuális téren biztos, hogy többet tudna nyújtani, de valahogy nem az igazi. Így nem zavar az első srácnál, hogy néha még suta, szerintem aranyos.

Szóval teljesen attól függ, hogy egyébként mennyire tetszik az adott srác, úgyhogy ne aggódj. :)


19/L

2011. dec. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jólvan köszi:)
2011. dec. 23. 14:34
 5/13 anonim ***** válasza:
Sok férfi szűz még 20 felett is mint 20 feletti nők:) Aki trének gondolja vagy gáznak az nem normális.
2011. dec. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
szabó kancsi lacika vagy? ha nem akkor bocs, itass le egy csajt és meg is van.
2011. dec. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
azzal nincs probléma már lett volna pár alkalom de egyszer túl részeg voltam és nem működtem:) máskor meg feszült voltam és szar volt nem jutottam semmire. szerelmes még nem voltam úgyhogy olyan lánnyal nem volt még dolgom és nem vagyok az akit írtál:)
2011. dec. 23. 14:56
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
A legtöbb lány otthagyna emiatt. Ha odáig jutsz vkivel, jobban teszed, ha nem mondod el neki.
2011. dec. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Gáznak nem gáz. Csak ne dicsekedj vele. :D
2011. dec. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem számít. Még csak 20 vagy. A 30-as, 40%-esekre ne hallgass :)
2011. dec. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!