Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok azokról a...

Debi123 kérdése:

Mit gondoltok azokról a romákról akik őrzik a hagyományaikat?

Figyelt kérdés
Vagyis hogy szűzen és érintetlenül mennek férjhez, azokkal a szép nagy esküvőkkel. Habár ez már a mai világban nem igazán divat de nekik egyrésze még tartja.
2011. dec. 26. 21:45
 1/8 anonim válasza:
63%
akkor nagyon fiatalon adhatják őket férjhez, mert a legtöbb már 11 évesen leellik
2011. dec. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy pont ide passzolt a kérdés, de egyébként nem gondolok semmit. :D Bárkinek joga van a hagyományait megtartani addig, ameddig az nem ütközik törvénnyel. :)
2011. dec. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Nekem van egy ilyen lány osztálytársam, és kiáll emellett. Én csak dicsérni tudom, hogy van ekkora önmegtartóztatásuk.
2011. dec. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ez egy szép hagyomány, magyarként is értékelem.
2011. dec. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem érdekel, de tehetnék épp indiában is.
2011. dec. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem azért, de én úgy hallottam h a hagyomány őrző romáknál úgy szokás, h amikor a szűz lány férjhez akar menni, akk először az apjával kell lefeküdnie, h az apjának bebizonyítsa h ő már érett az esküvőhöz és a családhoz.


lehet h rosszul tudom, én így hallottam.

2011. dec. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2011. dec. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát nekem is van egy pár ismerösöm és én is ezt tisztelem bennük.

Nem ilyet még nemhallottam hogy az apjukkal kellene lefeküdniük, sőt inkább hogy a lányok nem is lehetnek ilyen rövid nadrágokban az apjuk és a testvéreik elött söt olyan is van ahol csak szoknyában lehetnek.

Na azt már viszont én is hülyeségnek tartom

2011. dec. 26. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!