Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért mondják ezt? Engem...

Miért mondják ezt? Engem elbizonytalanít.

Figyelt kérdés

Ha egy puni "salátás" azt mondják rá hogy csúnya, szét van b@szva, undorító stb... Drága férfiak, köszönöm hogy ilyeneket mondotok, miközben ezek nem igazak. Nekem is ilyenem van, szűz vagyok szóval nincs szétkúrva. Hála nektek tök bizonytalan lettem, ezek után nem is tudom hogy fogok lefeküdni bárkivel is, azon félve hogy a haverjaival kitárgyalják hogy fuj milyen ronda volt...(ezeket láttam több ilyen kérdésben is...)

17/L


2011. dec. 29. 17:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

aki ilyneket ir az nem ismeri a nöi testet, ezenkívül egy "gép előtt hokizó szemüveges kocka"

ne szarj be. akivel majd egyszer lefekszel és nem egy szüz kocka lesz az nem fogja ezt mondani :)


34/f

2011. dec. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%

Kedves kérdező, én nagyon szívesen elbeszélgetnék veled. Nem olyan hűdesok a tapasztalatom, viszont hűde intelligens vagyok! (Csak zárjólben jegyzem meg, hogy nekem bejön a salátás :P) Írnál privit...?


22F

2011. dec. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én tudom, hogy a punci kinézete nem a szexuális együttlétek számától függ, szóval jöhetsz, szeretem a szűz lányokat és a salátás puncit.
2011. dec. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
8%
Elég undorító a salátás..Nem azért mondom mert nem ismerem a női testet,hanem mert annak tartom!Attól még vannak olyanok akiknek az tetszik.
2011. dec. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Akkor ezt a hű,de undorítót tartsátok meg magatoknak, mert egyes lányoknak, ez hatással van az egész nemi életére.

Egyébként köszönöm!

2011. dec. 29. 18:07
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha valaki szeret, akkor nem fogja érdekelni, hogy hogy nézel ki alul. Ezen nem is szabad görcsölni.:)
2011. dec. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Nincs mit, de a második hozzászólást talán elfelejtetted elolvasni...

...elejétől a végéig. Ha ez így van, kérlek pótold.


22F

2011. dec. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vevő a privikre. Találkozásba nem megyek bele, sexbe meg főleg. bocsi :)
2011. dec. 29. 18:20
 9/14 anonim ***** válasza:
és akkor mit szoljnaka a pasik akik meg attól rettegnek hogy a csajok egymás közt kitárgyalják h melyik pasinak mekkora a lőcse... Szóval kedves kérdező ez oda vissza megy és mivel egyik fél se fogja előbb abbahagyni ezért amíg a földön különböző neműek élnek addig ez menni fog. De hidd el nekem, hogy a kommentelöknek igazuk van abban, hogy akinek odaadod magad az nem azt fogja nézni h milyen p*nád van...
2011. dec. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én sok olyan pasit ismerek, akinek meg az ilyen típus jön be. Ne legyél már ilyen kis buta, duzzogó. Nem kell ezt komolyan venni. Mindenki azt mond, amit akar. Mindenkinek az tetszik, ami, és kész. Hidd el, hogy a tiéd a te szerelmed fog nagyon tetszeni.
2011. dec. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!