Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 18/L vagyok és még mindig...

18/L vagyok és még mindig szűz. Soha nem volt még olyan pasi, akivel szerettem volna. Éretlennek érzem még magam a szexhez és félek is tőle. Elfog ez múlni valaha? Már ilyen idő korban ciki? Így lehet soha nem lesz normális kapcsolatom.

Figyelt kérdés
2011. dec. 31. 23:26
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 A kérdező kommentje:
sajnos az ilyen pasik,mint te is messze laknak tőlem :S
2012. jan. 2. 13:42
 52/64 anonim válasza:

Szia,


18/f (lassan 19) vagyok már nem szűz! :D Nem tudom mit mondhatnék neked, amit még előttem nem mondtak és még értelme is van, de azért megpróbálok segíteni... Tudom hogy a 'csendességet' nem lehet egyik napról a másikra kinőni, de ez nagyon fontos lenne.

Oké akik 14-15 éves korukban kefélnek fűvel fával azok olyanok is, de 20 éves korukra gyűjtenek elég élettapasztalatot és nem halnak éhen akkor se ha késik a pizzafutár 1 órát. Úgy vettem észre hogy némelyik jóval talpraesettebb... Sőt addigra már bőven rájönnek arra nekik mi a jó meg a pasijának. Neked most ha 19 évesen lesz az első pasid az veszélyes mert belezúgsz mint szürke ló a szakadékba.

Nem keféltem szét fél Budapestet de ránézésre meg tudom mondani kb. ki milyen, nekem milyen típus jön be és tudom hogy kikkel nem érdemes kezdeni és miért. (Vannak bolondok v szimplán veszélyesen hülye csajok, és pasikban is vannak agresszívek, manipulatívak...)

Szóval ilyen csöndességgel nem jó kapcsolatba kezdeni, mert papucs leszel, tapasztalatlan, nem fogod tudni hol a határ: mikor kell kidobni valakit és hogyan.


A többi válaszoló ellen vagyok viszont, a szüzesség nem extra 'érték', a szex igenis belső szükséglet és a fiúk ne kamuzzanak hogy így úgy a 13 évesek mert ha tehették volna már kb. 11 évesen dugtak volna... :D Csak időközbe rájöttek hogy nem egészen úgy működik mint a fantáziájukban... De lényegében a szüzesség egy részről tehát hátrány, másrészről inkább előny a pasik mentalitása miatt hogy 'húha egy lány akinek nincs összehasonlítási alapja' és akkor nem gondolunk arra h jaj elég nagy-e az exéhez képest vagy egyáltalán a tudat hogy hmm, nem nyúlt hozzá még úgy senki.


Nem kell túlértékelni sem lenézni hogy valaki szűz vagy nem szűz :D A szüzességedet a természettől kaptad, nincs rá okod hogy büszkélkedj vele xd Azzal viszont igen ha odaadóan, önzetlenül tudsz szeretni, türelmes vagy, meghallgatod a másikat és van egy bizonyos intellektusod. Ezek értékek, a szüzesség nem :D

- Szerintem - :)

2012. jan. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
már ne haragudj attól hogy valaki 14-15 évesen kefél még nem jelenti hogy életrevaló,és önálló is lesz,sőt ezek a lányok nem hinném hogy tudnának bármit is kezdeni ha kezükbe adnál egy fakanalat egy fazékkal és mondanád hogy akkor csinálj borsófőzeléket.. a tapasztalatról meg annyit,hogy 18-19 évesen is szerezhet több tapasztalatot,mint a 14-15 éves kis pisisek,csak hogy 18-19 évesen legalább már tényleg érett lesz,és tényleg tudja mit csinál, azok a 14-15 évesek akik szexelnek,kb 1%a nem bánja meg,a nagyrészükből meg egy jó nagy ri@anc lesz...
2012. jan. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
100%
hozzáteszem,attól,hogy 19 évesen veszítettem el tényleg szerelemből,nem csak tiniszerelemből,még nem vagyok béna,vagy életképtelen,egyszerűen 19 évesen találtam meg azt az embert aki megérdemelte,akit a mai napig szeretek,lehet nem tudok felsorolni 5 pasit,hogy kivel volt jó a szex,de legalább akivel együtt vagyok azzal csodálatos,és azzal először is nagyon jó volt,és 10szer önállóbb voltam 14-15 évesen mint a mai tinik,nem beszélve a főzés-sütésről,ügyek intézéséről,házimunka végzésről,később diákmunkáról stb.és voltak előtte barátaim csak velük nem akartam ennyi,szóval ilyet ne állíts,mert ez általánosítás,képzeld én a hellyett hogy várnék a pizzára inkább csinálok magam,nem vagyok kevesebb attól,hogy egy szex partnerem volt eddig,és lesz is sztem, az ilyen mű dumáiddal meg csak megilyeszted szegény kérdezőt,aki végre nem egy tinipi**a
2012. jan. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
még annyit nem vagyok,papucs mindig is tudtam kivel kezdjek,ki milyen ugyanis jó emberismerő vagyok,és tudtam mikor állítsak le valakit,azt is tudom mi a jó a férfiaknak,mert attól hogy nem feküdtem le velük 17-18 évesen azért ismertük egymást,kívül-belül,nem beszélve arról,hogy mindig is jó kapcsolatom volt a fiúkkal,többet tudok a(fiú) barátaimról,mint a saját barátnőjük,szóval megint csak megcáfoltam a válaszod kedves 18F
2012. jan. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim válasza:
100%

Az más ha közbe barátkoztál, a kérdező saját bevallása szerint csendes és visszahúzódó... Nekem 2 és fél éve van ugyanaz a kapcsolatom, de csak akkor tartottam magamat már elég érettnek amikor vele találkoztam, előtte kb. féltem megfogni egy lány kezét is :D


Volt olyan barát-barátnőm (nem jártunk) aki 15 évesen vesztette el idősebb pasival, neki a családi háttere volt olyan ami rákényszerítette hogy máshol keressen törődést, nyilván kontroll sem volt ami ezt megtiltotta volna.


Azok a tinik akik 13-14 évesen már kefélnek azoknál otthon valami nem stimmel, valamivel hamarabb KELL felnőniük, vagy legalább úgy tenniük. Azt nem mondtam hogy többet érnek el az életben emiatt, sőt... Csak annyit hogy 19-20 éves korukra jobban tudják nekik mi a jó.


Az meg hogy te elsőre rátaláltál az igazira... Azt megkérdőjelezném nem-e a pasid talált rád. Nem Ő szemelt ki magának azért mert tudta hogy neki milyen típus jó?

2012. jan. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
100%
tudom milyen jó nekem,előtte volt 4 barátom is,és nála az volt az érdekes,hogy elsőre csak barátkoztunk,de egyikünk sem gondolt többre,aztán néhány nap alatt megváltozott miután szépen lassan megismertük egymást,most 22 éves vagyok,azóta vele,úgyhogy nem hinném hogy tévedtem
2012. jan. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

am. nem dicsekedtem azzal,hogy szűz vagyok:)

2012. jan. 8. 19:53
 59/64 anonim ***** válasza:

Lett már valakid?

Elég tartalmas szilvesztered lehetett.

2012. aug. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 A kérdező kommentje:

igen volt már azóta...


elég depis Szilveszter volt az biztos :/

2012. aug. 15. 19:46
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!