Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki, hogy 18 év körüli szűz...

Ciki, hogy 18 év körüli szűz lánnyal ismerkedne egy komoly, határozott, normális felfogású 32 éves fiú?

Figyelt kérdés
Én egy csendes, visszahúzódó lányt szeretnék, akinek még nem volt komolyabb kapcsolata, tehát még szűz. Amikor ismerkedni próbálok, pl. azok a lányok akik NEM szűzek, azt mondják, hogy "úgysem találsz ilyet, én nem vagyok elég jó neked?!" Amúgy én tényleg komoly kapcsolatot szeretnék, nem egy bulizós, nagyszájú, beképzelt lányt! Szerintetek tényleg nincs esélyem?
2011. dec. 16. 20:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%

nincs.


nem ebben a korosztályban.


és pedó vagy .. majdnem a gyereked lehetne

2011. dec. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Miért kell mindenképpen szűz lány? Megszólal bennem a kisördög: csak nem az összehasonlítástól félsz?
2011. dec. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
ennyiből elmondva lehet esélyed de a 32 évesre mondjuk már azt hogy férfi ne azt hogy fiú. amúgy miért feltétlen 18körüli kell?
2011. dec. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
32 éves fiú, elég szomorú. 32 évesen már lehetnél férfi...
2011. dec. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok pedó, tehát mondjuk az sem gond ha a lány huszon-akárhány éves, de azt szándékosan nem írtam, hiszen azok között már igazán kevés lehet aki szűz lenne... Összehasonlítani a szűz lány is tud, hiszen látja, hogy nem vagyok olyan mint azok a srácok, akiknek a közeledését eddig szándékosan elutasította, mert azok olyanok voltak...
2011. dec. 16. 20:23
 6/22 A kérdező kommentje:
Szerintem a fiú fogalom nem áll ellentétben a "férfi" fogalommal. Nem itt akarok kérkedni a férfiasságommal, itt egy kérdést tettem fel, amire hasznos válaszokat várok, nem pedig bírálatokat, és főleg nem ismeretlenül...
2011. dec. 16. 20:28
 7/22 anonim ***** válasza:
0%

FIÚ????


kicsi pö.cs te már rég nem vagy fiú.......hülye!!!

2011. dec. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%
Az összehasonlítást szexuálisan értettem. Ugyanis tényleg érdekelne, miért akarsz magad mellé kifejezetten fiatal szűz lányt.
2011. dec. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
74%

igen, ciki, ha mar valasz kell

32 evesen ez szerintem nem normalis felfogas

es miert csak szuz??? a nem szuz lanyokkal is lehet komoly kapcsolatot kialakitani

2011. dec. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

De tényleg, miért kell szűznek lennie? Te is szűz vagy még?

Ha igen, akkor válassz idősebbet, vannak 20-23 évesen is ilyen lányok én is sokáig az voltam. Bár ha a pasinak ezért kellettem volna, elég furán néztem volna...

2011. dec. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!