Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki, ha már lassan 18 éves...

Ciki, ha már lassan 18 éves leszek, és még szűz vagyok? Emellett egy komoly kapcsolatom sem volt, csak pár hetesek. Velem van a baj?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 17:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem ciki és nincs veled semmi baj.
2012. jan. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Fiú vagy vagy lány?
2012. jan. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem nem ciki.
2012. jan. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

Nem feltétlenül.

Idő kell ahhoz, hogy tudd mit keresel egy kapcsolatban, és ehhez megfelelően előszűrd a potenciális párokat.. A körülmények is tehetnek róla, valamint te is; ezt sem lehet kizárni.

És ha 18 éves vagy? Nem kell rajta görcsölni, és mítoszt építeni köré.. pl.: hogy én az igazinak tartogatom, etc. Ez nem működik, ha lesz egy olyan kapcsolatod, amit te és a párod is élveztek, szerintem hamar elmúlik ez az állapot. :)


Cikiség meg a ki nem xarja le kategória. :D

2012. jan. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Vérgibbon ***** válasza:
Ha nő vagy az nem ciki inkáébb erény, de ha pasi akkor már gáz. Talán nem szereted a lányokat?
2012. jan. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Nem gáz
2012. jan. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
ja, amúgy lány vagyok:')
2012. jan. 3. 17:22
 8/16 anonim válasza:

Szia!


Olvastam a kérdésed, amit nemrég írtál ki. Én fiú vagyok és én is szűz, de elég cikinek tartom, még idősebb is vagyok nálad kicsit. Arra gondoltam talán ismerkedhetnénk ha lenne kedved, és ha megkedveljük egymást, akár el is veszthetnénk egymással. Benne lennél valami ilyesmiben? Amúgy merre laksz?

2012. jan. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
hány éves vagy, és merre laksz?:)
2012. jan. 3. 17:37
 10/16 anonim ***** válasza:
nem veled van a baj,és ne szégyeld h szűz vagy..
2012. jan. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!