Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Titeket izgat vagy...

Lányok! Titeket izgat vagy imponál Nektek, ha egy 26 éves pasi még szűz? Kort is írjatok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 11:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
ez igy önmagában biztos nem fog bejönni senkinek. és nem azért mert ez baj lenne, hanem mert nincs az az ember aki nem gondolna rögtön arra, hogy vajon miért? elképzelhetők olyan indokok, ami semmit nem vesz le az értékedből, épp csak így alakult, fiúiskola, szülői bezártság, akármilyen háttérgondok. de általában lúzerség, vmi bénaság (tehetetlenség, mujaság...) áll a háttérben, ami a lányoknál nem nyerő. és nem a szüzességed miatt, hanem főleg emiatt nem fogod érdekelni őket
2012. jan. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
67%

Na jó! A sok barom, aki akkora nagy arc csak a hülyeségeket írja!

Nem mindenki olyan menő, mint ti! Van, akinek több idő kell, hogy találjon egy lányt, akivel megéli élete első szexuális élményét. Miért kell az ilyen embereket bántani?


Kérdezett valamit! Arra kellene válaszolni, ha már csak sértő dolgokat tudtok írni, akkor inkább ne is írjatok semmit!


Természetesen nem imponál egy lánynak sem, hogy nincs tapasztalatod (bár lehetnek kivételek).

De a barátnőd meg fogja érteni, ha normális csaj és nem fog lenézni emiatt!


Na most lökhetitek tovább nekem is a lekicsinylően szánalmas dumátokat, hogy jajj de lúzer vagyok én is!

2012. jan. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem izgató/imponáló, valószínűleg hátrányos a külsőd (magyarul olyan ronda vagy, hogy bottal forgattak az inkubátorban).


Szerintem jobban tennéd, ha ezt a tényt elhallgatnád.


20-22 éves korban még csak-csak el lehet adni a szüzességet azzal a szöveggel, hogy "én komoly, csendes típus vagyok", de 26 évesen ezt már senki sem hiszi el.

Menj el egy prostihoz, lesd el a dugás minden fortélyát és utána próbálkozz "normál" nőknél.


21L

2012. jan. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

13-as jól mondja ideje prostihoz menni, uncsitesóméknak is mondom már de prűdek sztem xD 20asok ők is

11-es meg attól hogy bunkóságot írt, az övé a legnagyobb igazság is:P Ez egy anoním oldal nem kedveskedünk hanem őszinte választ adunk!

Én azt mondom TAGADD LE:P hazudj! de azt jól csináld, vagy szarkazmussal tereld el a témát amikor a lány megkérdi: "neeem igazából te vagy az első lány akivel életembe beszélek" vagy vmi ilyesmivel.

F18

2012. jan. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
44%

ma 20:16

Ez is egy szűklátó gondolat mint a 11:32-es válaszoló:) Mi az, hogy ronda? Neked mindenki ronda aki szűz?? Ismerek 20 feletti szűz lányt és nagyon is szép:) és nem csak egy. Pedig lányoknak könnyebb dolguk van. Azt tudom mondani neked is hogy buta felfogásod van. Nőjj fel vagy ne beszélj, mert nagyon is megcáfolható amit írtál.

2012. jan. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Ezt komolyan kérdezed?

Hogy imponálna az ilyen? A nők szeretik a határozott férfiakat, nem pedig a középkorú szüzeket, akiket még be kell tanítani... 20 évesen még oké, de 26 évesen...

Tuti hetero vagy?

18/L

2012. jan. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
anyád szeretője 18/L te leszbi vagy?XD
2012. jan. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Nem kell reklámozni, le kell tagadni, mert a legtöbb lány kiröhögne.Kitalálsz egy két kamu kapcsolatot és ennyi.
2012. jan. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 mmT ***** válasza:

most hirtelen az jutott eszembe, h mi van, ha a kérdező nem is szűz, nem is félénk, csak valami beetetőszöveget akar kitalálni, hogy a "vén róka" hogyan cserkészhetné be a fiatal naív lányokat....

remélem csak nekem van üldözési mániám, és nem erről van szó!

2012. jan. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!