Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Normális dolog, ha 22 évesen...

Normális dolog, ha 22 évesen valaki szűz?

Figyelt kérdés
Csak a véleményekre vagyok kíváncsi!
2012. jan. 18. 21:24
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

,,nem ismerlek személyesen szal nem tudom megmondani mi a gond nálad, de lehet mondjuk az h:"

- tényleg nem ismersz személyesen, de azért is írtam ki a kérdést, mert ez egy anonim oldal


,,marha rosszul választasz párt, mert csak a külsőségekre adsz pl..."

- egyszer választottam idáig és nem a külsőségekre ment és ő hagyott itt, de máig nem tudom, hogy miért


,,vagy ha nem is jársz ismerkedni sehova akkor az..."

- ezt aláírom, mert lehetne élénkebb az életem, de van motivációm, hogy ilyen téren aktívabb legyek


,,vagy ha láttál, ismertél vkit aki tényleg bejött akkor csak vártál és nem tettél érte"

- az elsó pontban említett srácnál eleve én kezdeményeztem, de csak csalódást okozott


Mindenesetre köszönöm a válaszodat!!!

2012. jan. 18. 21:48
 12/23 anonim ***** válasza:
46%

1x próbálkoztál és akkor ez az 1 kapcsolatod volt csak?

Menj és ismerkedj, ilyen az élet...

Nem mindenki talál elsőre egy olyan párt mint amit érdemel-

2012. jan. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Én inkább kapcsolatféleségnek mondanám csak. :)


Köszönöm mindenki válaszát, ment a zöld kezecske.

2012. jan. 18. 22:07
 14/23 anonim válasza:
9%
Nem normális, mert a szervezetednek hozzá kell szoknia a szexhez.
2012. jan. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
45%
Bizonyos értelemben normális dolog, bizonyos értelemben nem. Attól függ honnan nézzük. Ha azt vesszük alapon, hogy eddig nem engedtem magad becsapni úgy, hogy csak a tested kellett volna egy pasinak és aztán szívtörést okozott volna neked ha mondjuk lelépett volna akkor egészen normális dolog, hogy ezidáig kímélted magad az ilyen és hasonló szitulációktól. Ha viszont azt a részét nézzük, hogy 20fölött vagy, így már kell, hogy a tested ismerje a szexet, tehát neked is érezned kellene már milyen érzés és amúgy is egyszer mindenkinek el kell veszítenie aki párkapcsolatokat szeretne az életben persze azzal veszítse el aki iránt vonzódik és érez iránta na meg persze akiben bízik. 26/l
2012. jan. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem normális. Csajnál sem normális, de legalább érték! Aki meg fiú létére 22 évesen még szűz, az egy életképtelen lúúúúzer!
2012. jan. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
0%
Egy csajnál sem érték. Az érték, ha valakinek gyereket szül, akit szeret például. De ahhoz is el kell jutni.
2012. jan. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
72%
Egyáltalán nem gáz! Azért mert a mai hülye divat azt köeteli, hogy ezzel meg azzal feküdj össze X évesen az egy dolog nem kell követni! Tökmind1 mikor veszíti el nem a sexből fog az ember megélni (kivéve bizonyos szakmákat ugye)aki 13-15 évesen evszíti el na az a szánni való.
2012. jan. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
80%

"Egy csajnál sem érték. Az érték, ha valakinek gyereket szül, akit szeret például. De ahhoz is el kell jutni."


Gyereket szülni nem érték. Felcsináltatni magadat valakivel kb. olyan könnyű mint lemenni a boltba 5 zsemléért. Tisztességgel felnevelni egy értelmes, tanult embert már inkább. A párkapcsolat meg mindig kettőn múlik, bármelyikük lehet hülye, sőt az is lehet hogy csak nem illenek össze.

2012. jan. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Kár, hogy még csak véletlenül sem erről írtam. Nem mondhatod, hogy nem olvastad végig, mert csak sor. Valld be, hogy igazam van, csak nem tetszik neked.
2012. jan. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!