Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Normális dolog, ha 22 évesen...

Normális dolog, ha 22 évesen valaki szűz?

Figyelt kérdés
Csak a véleményekre vagyok kíváncsi!
2012. jan. 18. 21:24
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Én speciel azért vagyok még szűz mert nem találtam meg azt az embert akivel szeretném. Nekem kell szerelem is viszont nagyon nehezen leszek szerelmes valakibe. Petting persze volt van lesz és eddig senkinek nem volt ezzel problémája. 22l
2012. jan. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem teljesen normális. Már miért ne lenne? ne hallgass a hülyékre! 27F
2012. jan. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
81%

Szerintem normális, ha 22 évesen szűz valaki (amúgy meg szerintem inkább a fiúknál szokták ezt cikinek tartani).


Egyébként én is 20 éves kor fölött veszítettem el a szüzességem, és úgy gondolom, hogy pár év alatt eléggé "behoztam a lemaradást". Legalábbis nem panaszkodtak eddig a srácok.


Szerintem van még időd, hogy beletanulj a szexbe, és a tested is hozzá fog szokni. Nem beszélve arról, hogy nem fogsz kiégni, ha nem fekszel le mindenkivel, aki csak az utadba kerül, és teljesen más úgy elveszíteni a szüzességed, hogy valakibe szerelmes is vagy, mint úgy, hogy csak "essünk túl rajta minél hamarabb".

2012. jan. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!