Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy oldja meg az ember ezt a...

Hogy oldja meg az ember ezt a problémát?

Figyelt kérdés

www.noilapozo.hu/20090223/a_felnottkori_szuzesseg_pszichologiai_terhe#igennem


Olvastam és szíven ütött mi vár rám?

Én sem tudok fiú létemre ezzel a helyzettel mit kezdeni?

nem látom a kiutat,a megoldást.

Tudom,hogy nem hiszitek de kínos.

Sokkal nehezebb így lányokhoz közeledni hiszitek vagy sem.


2009. máj. 27. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, de ha mégegyszer elrontod a linkeléssel a fórumot, a hátsód szüzességi kérdése megoldódik.
2009. máj. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mi a baj a linkkel?
2009. máj. 27. 19:45
 3/10 anonim ***** válasza:
Elolvastam a cikket és én nem találom szerencsésnek ezt a megközelítését a témának. Úgy látom hogy a cikk írója a felnőttkori szüzességet úgy állítja be mintha valamilyen beteges, elítélendő, lesajnálandó dolog lenne. Egyáltalán nem reménytelen azok helyzete akkor felnőtt korukig nem vesztették el a szüzességüket, a lehetőségek ugyanúgy ott vannak előttük mint a fiatalabbak előtt. Nem kell ezt egy teherként felfogni, nem látok benne semmi szégyellnivalót. Én személy szerint 21 évesen vesztettem el a szüzeségemet, azzal a férfival akivel már 3 éve azóta is együtt vagyok és nem bántam meg hogy nem előbb történt. Megkérdezhetem hogy hány éves vagy?
2009. máj. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem az a lényeg,hogy elítélendő vagy sem hanem,hogy óriási hátrány. Eyg újabb gát. 25,sajnos
2009. máj. 27. 20:03
 5/10 anonim ***** válasza:
25 évesen én ezt nem tartom egy óriási hátránynak, még tényleg nem vagy lekésve semmiről. Mi az oka annak hogy ez így alakult? A szüzességed az oka annak hogy nem mersz lányokkal ismerkedni? Szerintem a legtöbb (normális) lány ezt nem tartaná olyan óriási nagy problémának.
2009. máj. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szerintem pedig hátrány és tuti sokan kiröhögnének.

Igy persze már enm istekintenk pasiként rám szerintem.

Akként már nem jönnék szóba ha tudnák.

MI az oka? Igazából nem tudom.Tippem van több is amit itt nem szeretnékleírni max privátban .


Mondjuk túlzottan is félénk vagyok. Nem tudok mit adni a lányoknak amit értékelhetnének.

2009. máj. 27. 20:25
 7/10 anonim ***** válasza:

De igenis pasiként tekintenek rád ettől még a lányok, nagyon is.:) Gondolom a problémádban nagyban közrejétszik hogy önértékelési gondjaid vannak, de ezeket le lehet küzdeni hidd el! Nem igazán értem hogy miért nem tudsz semmit nyújtani egy lánynak, hiszen ha igazán szeretsz valakit akkor azzal már eleget adsz. Szívesen beszélgetek veled priviben, ha itt nem szeretnél bővebben belemenni.

(2., 3. válaszoló voltam)

2009. máj. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Önértékelési gondjaim vannak,az biztos.

De szerintem másoknak is van és van barátnőjük.

Gőzöm sincs miért akarna tőlem egy lány akármit is.


ha írsz megpróbálhatjuk privátban

2009. máj. 27. 20:46
 9/10 anonim ***** válasza:
"Nem igazán értem hogy miért nem tudsz semmit nyújtani egy lánynak, hiszen ha igazán szeretsz valakit akkor azzal már eleget adsz." Az hogy te szeretsz egy lányt, az még nem oldja meg a problémád, mert viszont kell hogy szeressen, egyébként egy fabatkát nem ér. Én is ugyanebben a cipőben járok, persze még fiatalabb, de egyszerűen ugyanezt érzem. Pedig sportolok, és egy csomó ember szerint jófej vagyok. Én még próbálkozom is, de vagy elhajtanak, vagy csak egy nagyon jó barát maradok. Szóval szerintem forgolódj többet társaságban, biztos van valami amit kedvelsz, járj ilyen körökbe, akár fórumozz, ha vannak ilyen találkák, akkor jelenj meg. Vesd magad bele a nyárba... én is ezt teszem. Remélem összejön. Sok sikert!
2009. máj. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 30 éves vagyok (f) és ugyan ez a problémám, hiába megyek ismerkedni egyszerűen levegőnek néznek. Az ismerőseim mindig csak azt mondták hogy biztos megtalálom az életem párját, meghogy amim késik az nem múlik de eddig nem így lett. És ráadásul nekem nincsenek is önértékelési problémáim mert tudom h miben vagyok jó és miben nem de egyszerűen nem tudok felszedni senkit. Még az első csókig is csak bajosan jutok el, ha pedig egy lány megtudja hogy tapasztalatlan vagyok egyből menekül előlem mintha valami fertőző beteg lennék...
2009. máj. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!