Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Túl fiatal vagyok hozzá?

Túl fiatal vagyok hozzá?

Figyelt kérdés

15/L a barátom 21.

1év5hónapja vagyunk együtt..meg volt a szülőknek bemutatatás..meg stb.

Én is szűz vagyok és még ő is.Mindketten megtaláltuk a nagy Ő-t..szerintetek fiatal vagyok a szüzességem elvesztésíhez?Szedek fogamzásgátlót,rendszeresen járok anyummal nőgyógyászhoz ne egy "ribancot"képzeljetek el.

Köszönöm a válaszokat.


2012. jan. 23. 15:59
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Útolsó köszönöm..igazán elgondolkoztató amit irtál.
2012. jan. 23. 16:08
 12/31 A kérdező kommentje:
wagyis utolsóelőtti.
2012. jan. 23. 16:08
 13/31 anonim ***** válasza:
70%
Meg persze olyat még nem hallottam, hogy szűz lány fogamzásgátlót szed.. :D Miért, ha még nem feküdtél le senkivel?? Nehogy teherbe ess a tampontól?? :D 26/L
2012. jan. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Nem..most kezdtem el 1hete csak hogy biztosan védjen ha megtörténik.
2012. jan. 23. 16:09
 15/31 anonim ***** válasza:
70%
Igazából én azt furcsállom, hogy a nődoki cisztára tabit ír a kislánynak! Ez rohadt veszélyes!
2012. jan. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Voltam több orvosnál is..és javasolták hogy a fogamzásgátló elhajtja a cisztát (amit még eddig nem tapasztaltam de anyumnak is volt és neki a fogamzásgátló segített..)
2012. jan. 23. 16:12
 17/31 A kérdező kommentje:
A fogamzásgátló tabletták megakadályozzák a peteérést, peteérés hiányában pedig a funkcionális petefészek ciszták sem alakulnak ki. A fogamzásgátló tabletták éppen ezért jól használhatóak a menstruációs ciklussal visszatérő petefészek ciszták kezelésére.
2012. jan. 23. 16:13
 18/31 pqpqpq ***** válasza:
33%
a 16:06-ostol szeretnem megkerdezni ,hogy ha 1,5 ev nem eleg hogy tudjad hogy ő a nagy ő... akkor megis mikor tudja meg az ember?
2012. jan. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
73%

A házasságok 60%-a miért a 7. évben megy tönkre?

Aki letolt már egy évtizedet a pasija mellett az el mondhatja, hogy tudd valamit.

De ez a süldő gyerek még csak most serdül nővé, folyamatos változásban van. Most alakul ki az értékrendje, a gondolkodásmódja... minden. Egyszerűen még gyermek és itt áll a felnőtt lét küszöbén. 3 év alatt is annyit változik... a gondolkodása, az életszemélete.

Ha 25 évesen is együtt lesz a barátjával akkor joggal mondhatja, hogy megtalálta aki az övé.


Főleg a korai szexuális élmény... az sokat nyom a nő lelkén. Szóval várjuk ki a végét.

2012. jan. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
23%
15 évesen..biztos nagy ő. Nem értem mire jó ez a "ringassuk magunkat bele hogy ő a nagy ő" dolog. fiatal vagy, élj, nem gond ha 1 havonta új pasid van, ez a kor bája és velejárója. de az idő nem számít. attól nem nemesebb egy kapcsolat hogy több ideje tart. Annál viccesebb mikor pont ezek a nemes kapcsolatok bomlanak fel úgy hogy meguntuk egymást stb... ha két ember szerelmes akkor nem fog véget érni sose a kapcsolatuk. ez ilyen egyszerű. mivel a legerősebb érzelem. Ha pedig nincs annál erősebb érzelem akkor mi vetne neki véget? Az elmúlás. A mai divatlibsi gyökerek meg röhögnek meg viccelődnek ezen pedig ez így lenne alapjáraton. Ha mégis véget ér akkor legalább az egyik fél részéről szó sem volt szerelemről.
2012. jan. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!