Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erkölcsi dilemma. Mégis hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erkölcsi dilemma. Mégis hogy kéne eldöntenem? (Hosszú sztori, ha nincs türelmed, ne kattints. )

Figyelt kérdés

Van egy srác, igazából az egész történés előtt kijelentette, hogy nem akar komoly kapcsolatot. Nemrég ért véget egy hosszú kapcsolata, illetve azt mondta, hogy jóideje nem tudott tartósan szeretni senkit, és így nem látja értelmét.

Én megmondtam, hogy nem fekszem le vele, gondoltam, ha egy könnyű egyéjszakásra vágyik, ettől lelép. Nem így történt. Elkezdtünk randizni. Az igazat megvallva, jobban bánik velem, mint eddig bármelyik párom. Figyelmes, odaadó, megvan a közös hullámhossz. Majdnem minden nap beszélgetünk, nem is keveset. Elég sokszor hangoztatja, hogy ő ezt, ami köztünk van hosszabb távra tervezi, és hogy soha nem találkozott még olyan lánnyal, aki ugyanolyan bolond lenne, mint ő. Aludtunk már együtt, és meg sem próbált szexet kezdeményezni, mivel azt mondtam neki ennek az egésznek a legelején, hogy nem. Volt, hogy ő állított le, nehogy olyat csináljunk, amit megbánunk...

Ha randizunk, kézen fogva megyünk az utcán, csókkal köszön, ölelget, szóval teljesen úgy viselkedik, mintha egy pár lennénk, akkor is, ha lehet, hogy ismerőssel futunk össze (egyetem környéke pl). Sms-eket küld, felhozza a régebbi randikat, rengeteget ölelget, hozzám bújik (szinte folyamatosan, ha együtt vagyunk), és még sokáig sorolhatnám ezeket a dolgokat, de így is nagyon hosszú lesz.

Egy komolyabb beszélgetés alkalmával elismerte, hogy ebből lehet rendes kapcsolat, de nem hiszi, hogy a közeljövőben, és megvezetni nem akar, ezért mondja, hogy nem akar kapcsolatot.

Szexuális téren is úgy tűnik, hogy elég könnyen egymásra találnánk, és mivel nekem már közel 2 éve nem volt ilyesmiben részem, kezdem nehezen viselni a közös éjszakákat. Igazából beszéltünk a dologról, mondta, hogy ő semmit nem akar erőltetni, de visszautasítani biztos, hogy nem fog, ha átgondolom, és így döntök.

Eddig nem is voltam ebben bizonytalan, hisz miért ne tehetném meg? Elég sokat szenvedtem az utóbbi időben, és jól esne a dolog. Ő pedig biztos, hogy megadná a módját, hogy úgy mondjam. Alapból el sem gondolkodnék a dolgon, ha nem úgy bánna velem, ahogy.

Viszont kissé sérti az erkölcseimet a dolog, és nem kevésbé a büszkeségem, hisz annyi lánnyal teheti ezt meg, amennyivel akarja (bár konkrétan ezt, amit velem művel nem hiszem, hogy rajtam kívül művelné mással is, de alkalmi, egyéjszakás kapcsolatokat egyáltalán nem tartok kizártnak részéről). És persze ott van az is, hogy szívesebben kezdenék vele komoly kapcsolatot, de tisztelem a döntését. Ellenben, ha ez sokáig így fog folyni, biztos, hogy nagyon csúnyán megjárom.


Mielőtt bárki ezt válaszolná: biztos, hogy nem érne véget ez a nyitott kapcsolatnak nevezhető valami egy éjszaka után (miért is érne, ha élvezi a dolgokat?).


A kérdésem: nagyon felelőtlen lennék, ha hagynám magam belesodródni még jobban ebbe az egészbe? És nagyon naiv, ha valahol titkon remélném, hogy ebből egyszer (úgy kb fél éven belül) több lesz?

(Trágár megjegyzésektől kíméljetek meg...)


2011. nov. 28. 07:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem ebböl komoly kapcsolat nem lesz, legfeljebb ideig-óráig tartó szexkapcsolat. Ha neked ez elég, akkor menj bele, ha többet akarsz, akkor inkább ne. Nekem megalázó lenne, hogy föként erre kellek csak. Ha belemégy, és utána megszakad az egész, akkor te sokat vesztesz.
2011. nov. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Huhh, nem volt kis olvasmány...

Felelőtlen: igen, elég valószínűleg, de láthatóan már eléggé belesodródtál a dologba.


Ha megbízol a srácban, hogy igazat mond, akkor nem hiú remény, amit írtál.


Az is lehet, hogy már többet érez, csak még magának sem vallotta be. De mióta randiztok? És mikor ért véget a kapcsolata?

2011. nov. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nekem is megalázó lenne, ezért is a dilemmám. De igazság szerint annyi biztos, hogy nem csak szexre megy. Rengetegszer elmondta, hogy az sem zavarja, ha nincs köztünk semmi, de nem szeretné megszakítani velem a kapcsolatot. Ha mást nem, mint barát szeretne maga mellett tudni, de nyilván jobban örül, ha ennél kicsit többről van szó.


Szeptember óta folyik ez a dolog, és akkor is ért véget előző kapcsolata. És köszi a nizakodást, bár én elég negatívan kezdem megítélni a dolgot =S

2011. nov. 28. 08:17
 4/13 A kérdező kommentje:
*bizakodást
2011. nov. 28. 08:17
 5/13 anonim ***** válasza:

Szép kis olvasmány volt:)

Hááát..hány évesek is vagytok? Elég fura a dolog, h kézen fogva jártok, csók, meg minden, közbe meg nem jártok. Ezt vhogy nem értem. Fura a csávó részéről, h nem akar kapcsolatot, szexet sem igazán akarja ameddig Te nem, Te viszont kapcsolatot szeretnél, ő viszont nem...bonyolult:D De hosszú távon tuti nem lenne ebből semmi komoly:/ Sztem legalábbis.

Ahogy Te is írtad, ha becsúszna neki 1-2 egyéjszakás, akkor mit tudnál neki mondani pl? Mert ő ugyebár nem akar kapcsolatot.

Lehet h jobban járnál egy olyan pasival, aki tudja h mit akar. Mert sztem ennek így sok értelme nincs.

Sztem csak kihasználni akar, ha igazán szeretne, akkor nem mondana olyanokat h azért nem akar kapcsolatot mert nem tudott eddig szeretni senkit. Akkor ergo Téged sem szeret.

2011. nov. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 kendrazoltan ***** válasza:
A helyzet az, hogy arról, hogy megalázó lenne-e lefeküdni vele, azt mondanám, hogy nem, hiszen azt gondolom a leírtak alapján, hogy korrekt fiúról beszélünk, aki nem hazudja a szemedbe, hogy feleségül vesz, stb, stb...jól bánik veled, tehát ember vagy a szemében, nem pedig egy darab hús vagy egy gyors kaland. Lehet, hogy több is kialakulhat idővel, de ehhez én sem fűznék nagyobb reményeket, mert eléggé határozatlannak tűnik a srác, aminek 80%-ban nemleges válasz a vége. Mint azt említettem, nem lenne megalázó dolog, ha lefeküdnétek, hiszen ha neked is rég volt ilyesmiben részed, akkor inkább olyannal történjen meg újra ez a dolog, aki nem egy beképzelt tirpák, aki miután végeztetek, hív neked egy taxit (amit persze majd te fizetsz) és ödabök egy "volt már jobb is, de azért köszcsi"-t. Az, hogy felelőtlen dolog lenne-e, csak te tudhatod, bár mindenképp érdemes észben tartani, hogy ha utána nem lenne semmi az egészből, akkor sokkal jobban fájna, mint úgy, hogy nem feküdtetek le egymással. De ismétlem, megalázónak - az én véleményem szerint, ami persze eltérhet másokétól - semmiképp sem mondanám...
2011. nov. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Te biztos hogy rendbe van minden azzal a sráccal? Hetero tuti?
2011. nov. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A nemi identitásával kapcsolatban nincs kétségem.

Korrekt srác, ez is biztos. Aludtunk már együtt, és kiengedni sem akart maga mellől. Volt, hogy majdnem 24 órát töltöttünk együtt, és akkor is látszott rajta, hogy örülne, ha maradnék még. A romantikusabb témákat én mindig kerülöm, ő viszont rendre hozza fel őket, hiába próbálom rövidre zárni. Ezzel borít ki teljesen igazából. Én nem mondok olyanokat, hogy milyen aranyos a másik nevetése, és hogy milyen jó a másikat megölelni, ha nem akarok komolyat :s Ezért nem tudok érzelmileg elhatárolódni tőle.

Egyébként huszonévesek vagyonk mindketten.

2011. nov. 28. 09:39
 9/13 anonim ***** válasza:
88%

Ez komoly dilemma? Nem férjet keresel, akkor miért ne feküdhetnél le vele? Ezt nem csak azért mondom, mert férfi vagyok. Jól érzed magad vele, ő is veled. Együtt is aludtatok. Bakker az én ágyamban még nem aludt úgy nő, hogy nem lett volna előtte szex, de ez maszek vélemény.

Tulajdonképpen ezzel legalább dülőre jutnátok, mert nagyon könnyen megrekedhet itt a kapcsolatotok és szépen lassan kihül, ami fel se forrósodott. Feküdjetek le egymással.

27F

2011. nov. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, normális férfi ágyából nem szál ki úgy nő, hogy valamilyen formájú szex nem volt köztük! Főleg ilyen idős korban. Itt valami nem oké! Ha valóban heteró akkor meg a szerszámmal van valami baj csak nem meri bevallani. Más normális magyarázat nincs. Én a helyedben megfognám neki nézzük mit lép rá. Vagy ha kettesbe vagytok könnyíts a ruházaton nem teljes meztelenre de ne sok ruha legyen rajtad. Ilyenkor mit lép?
2011. nov. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!