Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Amikor megtudta...

Lányok! Amikor megtudta anyutok (tőletek vagy nőgyógyásztól), hogy nem vagytok szüzek, és nem örült neki, akkor mit szólt hozzá? Mi volt a reakciója? És utána hogy viszonyult ahhoz az emberhez aki elvette?

Figyelt kérdés
2009. máj. 30. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:

az enyém csak nézett egy nagyot... de akkor már másfél éve voltam együtt a barátommal,amikor megtudta,szóval biztos sejtette :)

és ugyanúgy viszonyul a barátomhoz,mint azelőtt :D

17/L

2009. máj. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyósom elvitte a lányt nőgyógyászhoz, gyógyszert íratni. 16 éves volt a lány, én 21 és nekem nagyon nem ő volt az első, de rávette apósjelöltömet, hogy világosítson föl minket, olyan jót még sosem mosolyogtam. :D
2009. máj. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

gyakran beszelgettunk a szexrol, nem lepodott meg kulonosebben mikor 17 evesen elmondtam, hogy hogy alakult az este, a noverem viszont nem tudott anyaval ilyesmirol beszelgetni, sokszor meg azt sem mondta el, hogy van baratja, 18 volt mikor elvesztette a szuzesseget, de nem mondta el, kb 20 eves volt mikor anya eloszor megpedzegette neki, hogy el kellene jarnia pszichologushoz, vagy ha ugy erzi, hogy inkabb lanyokkal lenne, az sem jelentene gondot, csak nehogy zardaba vonuljon, es akkor mondta el. Ugyhogy szerintem az egesz azon mulik, milyen kapcsolatban vagy anyukaddal:)

24L

2009. máj. 31. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

amikor megtudta, egyből azt kérdezte h védekeztünk-e:)) de semmi különöset nem mondott, azt mondta azzal csinálom akivel akarom csak védekezzünk:)

7 hónapja van pasim, 5 és fél-re vesztettem el vele:)

16/L

2009. máj. 31. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy érdekes, hogy sok nő mennyire úgy értékeli a másikat, hogy mennyi idő után feküdt le a pasijával, több idő, jobb nő. :D
2009. jún. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Másfél éve jártam a barátommal, szal annyira már nem lepődött meg. De azért egy kicsit lesokkolta, hogy az ő kicsi lánya...tudod :). Aztán meg kérdezgetett meg egy kicsit hebeget-habogot, meg aztán néhány nappal később kijelentette hogy annyira nem örül neki, mert fiatal vagyok meg ilyenek. De ez már az én döntésem VOLT. Szóval mind1 :D
2009. jún. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!