Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 19 éves lány vagyok és fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves lány vagyok és fogamzásgátlót kéne szednem a pattanásaim miatt. De félek a nőgyógyásztól! Hogy van ez? (tovább lent)

Figyelt kérdés

Ha csak azért szeretnék fogamzásgátlót hogy szebb legyen a bőröm (szűz vagyok), akkor is megvizsgál?És hogyan? És miket kérdez? Félek...Főleg azért mert a szűzhártyám már nincs meg és mi van ha azt hiszi, hogy nem vagyok szűz és belémtúr.

Még ha fel is írja a tablettát, félek a mellékhatásoktól hogy esetleg meghízok tőle vagy szőrösödöm vagy hullani kezdene a hajam..akármi.

Nagyon jól jönnének a hasznos válaszok és hogy aki szed erre a célra, milyet szed és lett -e mellékhatása.


2010. júl. 30. 14:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
51%
Te kis huncut! Ha csak a patira akarsz, akkor ahhoz nem kell fogamzasgatlo... Biztos csak arra akarod szedni?
2010. júl. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

figyi 2 éve szenvedem a patikkal

voltam már bőrgyógyásznál is meg mindenféle csodaszereket kipróbáltam. pénzkidobás volt csak.

2010. júl. 30. 14:49
 3/20 anonim ***** válasza:
68%

Akkor nem fog megvizsgálni!

Csak felírja és kész.

20f

2010. júl. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
45%
az én volt barátnőm mikor volt nemvolt semmi különös, csak mond előtte hogy nemvoltál még fiúval nem fog megszólni, mond neki hogy olyat írjon fel amitől nem szőrösödsz, a hízás az még lehet jólis jön mert lehet mellre fogsz hízni ez mindenkinél más:)
2010. júl. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

igen, de ha ilyet szedel be, akkor bizony komoly gondok jelenhetnek meg a hormonháztartásodban.pláne ha még szűz vagy.

javaslom: menj el szépen a gyógyszertárba és vedd meg ezt: Naturland Salicylatus Fono VII.

vattával szépen este rákened az arcodra pár héten belül rendben leszel.

én olyan 3 és fél éve szenvedtem pattanásoktól de nagyon durván és ezt kipróbáltam rá 1hétre már látszott az eredmény. a fogamzásgátlót meg hagyd a fenébe.

2010. júl. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
45%

szerintem menj el, beszélj a nőgyógyásszal, és ha megmondod h szűz vagy és csak a pattanásokra kéne, lehet h fel sem fogja írni, hanem mást javasol, de ha felír, akkor sem leszel szőrös mert a mai fogamzásgátlóknak nagyon alacsony a hormontartalma.


mikor én írattam fel elküldött vér és vizeletvizsgálatra,illetve egy endoszkóppal megnézte belül a hüvelyem.értsd: feldugott egy kis hosszú bigyót oda és körbenézett,nem fájdalmas,akkor sem ha szűz vagy,bár ha már úgysincs meg a szűzhártyád nem tudom miért izgulsz:)


én 2,5 éve szedem és semmilyen mellékhatása nem lett.se szőr,se hízás.semmi

2010. júl. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Kozmetikust próbáltad már? Egy idő után egyátalán nem lesznek pattanásaid. Nekem nagyon bejött.
2010. júl. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
A kozmetikus a legjobb igen, nekem egy kezelés után 1 hétig még piros volt az arcom, azóta (2hete) semmi pattanásom nincs:D
2010. júl. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

nem csak pattanásaim hanem hegeim is vannak

kozmetikust próbáltam már, de akkor 2 hetente mennem kellett és nincs arra pénzünk hogy 2hetente kiadjunk 3000Ft-ot

2010. júl. 30. 15:11
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát igazából a fogamzásgátló sem olcsóbb. Szerintem is jobban jársz a kozmetikussal. Pénzt szerezhetsz munkával is :)
2010. júl. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!