Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüz vagyok még? :s

Szüz vagyok még? :s

Figyelt kérdés
Pettingeltünk, és a pasim már 2 ujjal csinálta, de még nem sexeltünk. Egy kicsit fájt. Lehet hogy átszakadt ennyitől? a második ujját épp hogy bedugta... Plesase irjatok.
2012. febr. 5. 23:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
25%
hány éves vagy?
2012. febr. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy átszakadt, de ettől még szűz vagy.
2012. febr. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
A szüzesség megléte nem egyenlő a szűzhártya meglétével. Akár sportolás közben is elszakadhat a szűzhártyád, de attól még szűz maradsz, egészen addig amíg belég nem hatol egy pénisz. Ergo ha csak ujjaz a pasid, még szűznek számítasz.
2012. febr. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Nazira ***** válasza:
84%
A szűzhártyád megsérülhetett de attól még szűz vagy mivel nem tette be a lompost ;)
2012. febr. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%
Amíg pénisz nem járt benned, addig szűz vagy.
2012. febr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszokat. Én mindössze a nőgyógyász miatt aggódok. Az azért még látszik a vaginámon, ha még nem hatolt bele pénisz? ha csak a szüzhártya nincs meg?
2012. febr. 5. 23:16
 7/22 anonim ***** válasza:
26%

Ja, hogy még nem szexeltetek? Ha neked ez nem számít szexnek, akkor nekem sem számítasz még nem szűznek.


Ezért rossz, ha valaki 13 évesen kezdi el...

2012. febr. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%
Miért, mit tehet az orvos? Azt Te tudod, elszakadt-e a szűzhártyád. (és éppen ezt kellett volan kérdezned, vagyis hogy elszakadhatott-e, nem pedig az, hogy szűz vagy-e) Az orvos ezt láthatja, de tudhatja azt is, hogy mástól is elszakadhatott. Ha azt mondod, szűz vagy, máshogy vizsgál meg. Egyébként miért baj, ha tudja?
2012. febr. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
hát... anyu a gond.. nem vagyok már 13 éves... :@ Nagyon nem!!! De na mindegy... Ő rettentően régimódi, és neki ez az egész fontos... És ő van olyan kedves, hogy velem jön a nőgyógyászhoz. Szóval... ezért. de a tágságán csak látszik, hogy még nem volt benne semmi vastag...nem?
2012. febr. 5. 23:29
 10/22 anonim ***** válasza:
nem tök mindegy átszakadat-e nem ettől vagy szűz,hanem hogy nem volt benned pénisz,nem sokkal lehetsz több 13nál ha ezt sem tudod..-.-
2012. febr. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!