Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elég rossz a helyzet a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég rossz a helyzet a barátommal. Megoldható még ez? Részletek lejjebb.

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyunk együtt, az első pár hónapban nagyon l megvoltunk, de olyan 2 hónapja sokminden megváltozott, hazaköltözött külföldről, új munka...stb. Azóta ahányszor összevesztünk, mindig napokra eltűnt, hiába kerestem, semmi válasz, aztán pár nap után megkeresett és kibékültünk. Most viszont úgy felhúzott, hogy elég durva dolgokat vágtam sms-ben a fejéhez, de már bocsánatot kértem tőle. Másfél napig megint nem jelentkezett, majd írt több sms-t is, hogy ha nem vagyok boldog mellette (mert ezt írtam...), akkor hagyjuk, jobb nekem nélküle és hogy mostanában tiszta ideges állandóan...stb. Akkor megkértem, hogy másnap találkozzunk, beszéljük meg, beleegyezett. Azonban másnap megint nem jelentkezett egy darabig, majd délután felhívott, hogy nem biztos, hogy ráér és hogy adjunk magunknak még1 esélyt, ő is szeret még, de eltávolodtunk egymástól. Megkértem, hogyha ráér majd este, hívjon fel és hogy ma találkozzunk. Azóta semmi jel, nem válaszol, nem veszi fel a telefont. Mit tehetnék? Várjak pár napot, hadd heverje ki? Kicsit sok volt a veszekedésből az utóbbi 2 hónapban. De ha tegnap úgy váltunk el, hogy szeretjük egymást, most miért nem jelentkezik? Mit tegyek?

A válaszokat előre is köszönöm.


2009. máj. 25. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a pasid nem akar tőled túl sok mindent, azt várja, hogy te mondd ki hogy vége! Nem szeret ha olyan könnyen beletörődik hogy ha nem vagy boldog hagyjátok. Ha igazán szeretne nem így viselkedne!
2009. máj. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos semmit nem tudsz tenni
2009. máj. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj el te hozzá!!! Egyébként ha szeretne tényleg nem így viselkedne!
2009. máj. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de ennek már vége, jól mondják itt, hogy veled akarja kimondatni, hogy vége...azt várja, hogy megundd, és elküldd! Tapasztalat...
2012. máj. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!