Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal most szakítottunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anonim smiley kérdése:

A barátommal most szakítottunk, és ő még szeret. Mit tegyek? Apró részletek lent .

Figyelt kérdés
Elmentem a barátokkal szórakozni, és ottvolt ő,az expasi... Mosolygott rám,kacsintott majd egyszer elhivott egyet sétálni kettesben, távol a többiektől... majd egy váratlan pillanatba megcsókolt... újra belészerettem... ő is szeret, és megkérdezte hogy járunk-e, de ott van egy-két barátom akik többet éreznek irántam mint barát, s ők is ott vannak... s a exfiúm nem a legszebb fiú, de nagyon rendes,és hűséges... azért szakitottunk mert szétszedtek.... És nemtudom mit tegyek.. Ha összejövök vele elég bejom lesz, sok mindent hallgathatok, amik rólunk szólnak... sokat fognak mocskolni, de én szeretem.. Ja és ott van még egy fiú, akit szeretek és szeret... Ő jobban néz ki, de nem hűséges és egyszerre több csaja is van... mit tegyek? nem tudok dönteni... mit tennétek ilyenkor? kit választanátok?
2011. ápr. 20. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem válaszd a rendes, hűségest. Lehet hogy nincs sok csaja lehet hogy nem ő a szőke herceg de szeret téged. És ne törődj azzal hogy mások mit szólnak. Gondolkozz egy kicsit. Inkább lennél egy olyan csávóval akinek több nője van mint egy olyannal akinek csak Te kellesz? Szerintem válaszd a rendes, hűségeset.
2011. ápr. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ő, bazki: ha szeret valaki, akkor nem lehet több csaja, mert akkor valójában nem szeret senkit, csak kellesz neki. Tehát vagy nem szeret, vagy rossz hírt terjesztenek róla, te meg megeszed. Valahol nagyon meg vagy vezetve, gondolokzzál!
2011. ápr. 21. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Maradj inkább a kalandoknál.
2011. ápr. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsi ha kicsit rosszul fogalmaztam... Nem az volt, szóval szeretett,de lehet megunt és azután h nem találkoztunk lett még egy csaja amire azt mondta h csak futó kaland volt... s aztán a másik tényleg szeret, és kaptam valakit aki kiáll mellettem ha valami rosszat terjesztenek, mert ismer nagyon mind a kettőnket :) Köszönöm az első válaszolónak... sokat segített :D
2011. ápr. 22. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!