Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megőrült? Mit tegyek? Vélemények?

Megőrült? Mit tegyek? Vélemények?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 18L vagyok. Beszélgettünk a barátommal a múlt héten arról h lefeküdnénk egymással (most először, 4hónapja járunk). Mondtam, hogy még szűz vagyok, erre elég -mondhatni- idegesen reagált, mondta, hogy hát ezt ő nem vállalja be, mert nem egy óvatos típus, neki nincs kedve arra figyelni, hogy nekem éppen fáj-e, ő élvezni akarja, majd azt mondta, hogy veszítsem el valaki mással a szüzességem, aztán majd nem lesz semmi gond. Mondtam erre, hogy én így nem akarom, mert ez szerintem így nem lenne normális dolog, szerintem érthető, én vele akartam az elsőt. Kérdeztem, hogy van-e vmi problémája velem és ez csak kifogás, erre azt mondta, hogy nem, tök jó csaj vagyok, szép, szexi, kedves stb. és nagyon szeret is, csak ezt nem vállalja és ha így nekem nem jó, akkor menjünk külön utakra. Na, most szerintetek mit lehet itt csinálni? Mert szeretni szeretem, nagyon! Nem értem, miért viselkedik így... Lehet, hogy nem is szeret? Benne van a pakliban! Vélemények? :):/
2012. febr. 7. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:

igazából korrekt volt. Nem akar neked fájdalmat okozni, mert ha a lánynak tényleg az elsö alkalom és a pasi nem óvatos akkor ez nagyon tud fájni.

Egyfelől paraszt is volt, mert a szeretkezésnek alapjáraton a gyengédségről kellene szólnia... vagy ez már kiment a divatból? Ej de öreg vagyok én már.


De ha még nem találtál partnert akkor adjak elérhetőséget? Én megoldom a kis problémátokat :D

2012. febr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 vnas00000 ***** válasza:
ez sz*pás..
2012. febr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 -=Koldus=- ***** válasza:
100%

"...mert nem egy óvatos típus, neki nincs kedve arra figyelni, hogy nekem éppen fáj-e, ő élvezni akarja..."


Hát sztem ha ilyet mond, akkor nagy valószínűséggel, nem is szeret annyira, a szexben pedig csak magára gondol és arra hajt, hogy neki jó legyen. Veled nem is foglalkozna. Inkább hagyd ott a francba.

Na meg, ha azt mondja előbb feküdj le mással?! Uramisten. Más srác örülne, ha egy szűz csaj lenne a barátnője. Komolyan, szakíts vele amíg még teheted. Jobb lesz neked, hidd el.

2012. febr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 bánomisén ***** válasza:
100%

Ha szeretne, akkor nem érdekelné, hogy szűz vagy, vagy sem, és hogy figyelnie kell rád (hozzáteszem, egy nem szűz nőre is figyelni kell, vagy erről nem szóltak neki?).

Ahelyett, hogy örülne annak, hogy neki akarod ajándékozni a szüzességedet, itt hisztizik.

Ez a pasi nem szeret téged, keress valaki méltóbbat erre a nemes feladatra, őt meg nagyon gyorsan felejtsd el.

2012. febr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Én csak azon csodálkozom, hogy egy 18 éves lány ezek után még pitizik neki, és azon gondolkozik, hogy hogyan is feleljen meg egy ekkora paraszt igényeinek...


Kislány, néha gondolkozni is kéne egy kicsit. Ő küld el máshoz? Helyedben én el is mennék. Végleg. Aztán élvezheti a markát, arra nem kell figyelni, hogy fáj-e neki!


Pedro

2012. febr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 bozontosborz válasza:
63%
most komolyan. ha szeretne, mondana ilyen gyökérséget?
2012. febr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez a gyerek tapló
2012. febr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Bence_ ***** válasza:

Ha szeret figyel.

Akivel szeretkezem arra figyelek. Mindegy, hogy ez az első vagy a sokadik aktus. Másként nem nagyon van értelme.

Én egy ilyen embernek mosolyogva intenék búcsút.

2012. febr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 omba ***** válasza:

"Lehet, hogy nem is szeret?"

Lehet?

Biztos.

Milyen hülyeség már, egy lehetőleg profi nővel szeretne dugni, ha éppen te vagy, az se baj.

Hagyd a francba!

2012. febr. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe ahova tudnám kipostolnám ezt a történetet és fhossá égetném ezzel a csáveszt és utána 5.7 lábbal rugnám ki( mármint a kapcsolatból). Ez engem nem zavarna söt ellenkezöleg nekem az rohadt nagy pozitivum lenne ha szüz lenne a csajom!( perzse a csávo helyében)
2012. febr. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!