Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 27 éves vagyok és szűz....

27 éves vagyok és szűz. Természetesen pasi. Mi lehet a probléma velem? Pedig szoktam járni bulizni

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 12:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Talán nem mész oda a lányokhoz? A sült galambot várhatod amíg a szádba repül.
2012. febr. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
ugyanúgy odamegyek csajokhoz haverokkal...
2012. febr. 13. 12:53
 3/21 anonim válasza:
100%
Szerintem mostanra már egy bizonyos gátlásosság is kialakult benned a tapasztalatlanságod miatt, ezt kellene megpróbálnod leküzdeni, és valóban kezdeményezni, mert ez a stratégia, mi szerint várod, hogy téged keressenek meg a nők, nyilvánvalóan nem vált be, úgyhogy ideje haditervet váltani :D Mi a legrosszabb, ami történhet? Visszautasítanak? Ez természetes, ilyesmi miatt nem szabad félni belekezdeni.
2012. febr. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Haverokkal? Abban mi a jó? Egyedül menj oda egy bizonyos nőhöz akitől akarsz valamit, ne csoportosan egy másik csoport nőhöz.
2012. febr. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
100%

Nyilván zavar hogy az vagy, ezért is kérdezed.

Mint ahogy előttem írták, gátlásos lettél emiatt.

A nők meg megérzik rajtad, ezt a nyugtalanságot.

Az a baj hogy ez egy öngerjesztő folyamat.


Halál komolyan mondom most neked!

Keress egy fizetős lányt,(ne útszélit..fúj..)olyat akihez házhoz mehetsz, kulturált körülmények között.

Legyél túl rajta!

Gátlásaid elszállnak majd, önbizalmad megnő, utána nem lesz gondod többet.Garantálom!


Üdv.

2012. febr. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
És korábban mi lehetett a probléma?Olyan 17-20éves korod tájékán?
2012. febr. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
54%
Az a problémád, h csúnya vagy, és pénzed sincs.
2012. febr. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
Hogy nezel ki? Kezdjuk ezzel. Ha jol, akkor nem latom okat annak hogy ilyen venfiu legyel... Hacsak nagyon taplo nem vagy, bar vannak olyan csajok is akik erre buknak... Esetleg tulsagosan eroltetetten probalkozol es menekulnek toled a nok??? Sok oka lehet!!! Linkelj magadrol kepet vagy kuldj nekem privibe es megmondom van e baj a kinezeteddel esetleg valtoztass e magadon valamit... 33/N
2012. febr. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
66%
Az a probléma, hogy a szüzességen aggódsz. Kit érdekel, hogy szűz vagy? Rosszabb ember leszel ettől vagy mi? Érezd jól magad a bőrödben és ez a hozzáállás a csajoknál is sokkal eredményesebb lesz.
2012. febr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
sztem az a bajod hogy szégyenled hogy szűz vagy a csajok előtt pedig sztem nem kellene nagyon sok olyan csaj van köztük én is akik felettébb szeretik ha a pasijuknak ő az első ne szégyelld magad ha jársz bulikba és úgy veszed észre h van olyan csaj akivel bejöttök egymásnak vidd el táncolni stb és kialakul:)
2012. febr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!