Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 13 vagyok, és szeretnék járni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 vagyok, és szeretnék járni egy lánnyal, de itt van egy kis probléma. SEGÍTENÉL?

Figyelt kérdés

Régen (nyáron) naponta átjöttek "forgatni" (csinálunk ilyen ONLINE csatornát amiben Ő is benn volt, meg a barátnője.) Az a gond hogy csak a barátnőjével akart átjönni... És most az Ő barátnőjével rosszban vagyok. És a kiscsaj mindenhogy keresztbe tesz nekem, hogy pl. ne tudjunk négyszemközt beszélgetni... És azért nem jön át, mert megfenyegette a barátnő h nem lesz a barátnője... :S

Neki is kezd elege lenni belőle, de már ezt szeptember óta tapasztalom... Meddig lesz ez így? És ha ki is békülnék vele (ami egyáltalán nem áll szándékomban) akkor is valószínűleg csak ketten jönnének át. MIT TEGYEK?


2011. jan. 26. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Minek foglalkozol te már csajokkal? Felál már egyáltalán a kukid?
2011. jan. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kinékültök??

Bár én elfelejteném a pi.csa barátnőt örökre és csak akkor engedném át a szeretett lányt, ha egyedül jön. De ti még gyerek vagytok. Keresenn más barátnőt, ha félénk.

2011. jan. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Funktasztikus ***** válasza:
Haver ne kedveld csak szerelmed miatt........föleg akit utálsz...öt akarod felszedni nem:) szard le.....:D
2011. jan. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Funktasztikus ***** válasza:
vidd el a kicsajt randira:D ha elfogadja van esélyed:D
2011. jan. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Te jó ég !! Te vagy Fredy az iCarliból? :OO xD xD xD
2011. jan. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ez komoly, akkor ez már beteges....
2011. jan. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!