Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Ti mi éreztetek...

Lányok! Ti mi éreztetek (lelkileg) amikor elvesztettétek?

Figyelt kérdés
Nem úgy értem h fájt vagy ilyesmi . Hanem h (pl.:) nagyobbnak, rossznak, v érettebbnek éreztétek magatokat utána v más ??

2012. febr. 21. 07:06
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Semmi különöset. Csak örültem, hogy túl vagyok rajta. Ettől nem lesz se érettebb, se nagyobb, se rosszabb, se jobb (stb) valaki. Aki ilyesmit érez, téved.
2012. febr. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 /Anita_'94/ ***** válasza:
42%

Előszöris megkönnyebbültem, hogy egyáltalán túléltem :D

Meg leírhatatlan boldogságot, hogy olyan fiúval történt, akit nagyon szeretek. Nekem jól sikerült az egész és mégha utólag bénának is éreztem magam, összességében egy kellemes emlék maradt. Ennek már másfél éve, azóta is együtt vagyunk és szeretném, ha még nagyon-nagyon sokáig így is maradnánk :)

2012. febr. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Én örömöt éreztem, és jó volt tudni, hogy ez kölcsönös a párommal. Érettnek mindenképp éreztem magam, de nem az első alkalom miatt, hanem mert tényleg csak akkor vesztettem el a szüzességem, amikor érett voltam hozzá.

Fontos, hogy ne azért legyen jó érzésed, mert túl vagy rajta, hanem azért, mert jó volt.

2012. febr. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Azt,hogy még szerelmesebb vagyok a férjembe :)
2012. febr. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
4# ezek szerint te vártál a házasságig?
2012. febr. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
konkrétan semmit 21L
2012. febr. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
4es vagyok. Nem pontosan a házasságig, nem sokkal előtte, de már tudtuk, hogy házasok leszünk. Azóta is azok vagyok.
2012. febr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!