Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek normális ha...

Szerintetek normális ha naponta 4-szer 5-ször verem ki magamnak?

Figyelt kérdés

2012. febr. 25. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Azért néha az udvarra is kimész? Főleg most, egyre szebb az idő...
2012. febr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
52%
Szerezz be egy csajt de gyorsan
2012. febr. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
forever alone
2012. febr. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a munkád a hivatalos zsebhoki akkor teljesen normális
2012. febr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
21%
hát barátom elég kispályás vagy... 10 alatt nem is érdemes rárántani
2012. febr. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
igen. légyszi nekem is verd ki!
2012. febr. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Normálisnak normális, de mindenképp nagyobb szexuális étvágyad van, mint az átlagnak. Én is ilyen vagyok, már 4-5 éves korom óta rendszeresen maszturbáltam hasonló mennyiségben, de mostanság már inkább lányokkal együtt szerzünk egymásnak örömet. :)


Akik persze nem képesek erre, rögtön irigykednek, és írják a gúnyolódó hozzászólásaikat, de azért van árnyoldala is. Pl.: párkapcsolatban könnyen a barátnőd agyára mehetsz, ha neki nincsenek ilyen nagy igényei. Meg persze elég időigényes is azért napi 4-5 vagy több élvezés. De gondolom, te is úgy érzed, mint én: ha meglátok egy szép lányt akár utcán, akár csak a monitoron, TV-ben szexi beállításban, (esetleg meztelenül :) ) már végem., rögtön beindul a fantáziám.


Annyit tehetsz, hogy próbálod kerülni az egyedüllétet (az esélyt se add meg rá magadnak) :), tanulj könyvtárban, dolgozz diákmelót, sportolj, stb. Keresd más, mások társaságát, és akkor kevesebbet fogsz erre gondolni. :)

2012. febr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jah, és én 23/F vagyok.
2012. febr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kevés ;)
2012. febr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!