Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elmenjek rossz lányokhoz?

Elmenjek rossz lányokhoz?

Figyelt kérdés

Hello! 29 éves fiú vagyok, és még nem voltam csajjal, ami már eléggé zavar. Sajnos mostmár kicsit félek is a dologtól, mert eléggé cinkes lenne a dolog, ha összejövök, megszeretek egy csajt, és ott bénázok utána az ágyba.

Érdemes lenne elmennem egy 'rossz lányhoz'?



2012. febr. 26. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
33%

mindenféleképpen...

én is mennék ha lenne 1 kis merszem mert elég szar szűznek lenni manapság.

19F

2012. febr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Arra ne számíts, hogy egyetlen alkalom után profi leszel.

Félni nem kell, hiszen ahogy Jamal mondja, ez csak p*nci.

Ha ki akarod élni a szexuális fantáziáidat, csak akkor keress fel egyet, pusztán a szüzességed elveszítése miatt nem hiszem hogy érdemes lenne.

2012. febr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi HASZNOS válaszokat, várom továbbra is!

Nos amiért elmennék, az az, hogy ne parázzak, ha arra kerülne sor...

2012. febr. 26. 21:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor viszont próbáld ki. Neten elég sokan hirdetnek, keress olyanokat akik tetszenek. Mielőtt felkeresel egy csajt, előtte mindenképpen olvass utána fórumokon, hogy mennyire normális, kedves, jól csinálja-e amit csinál, stb. És ezek figyelembevételével dönts.
2012. febr. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!