Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok és a legjobb...

Szűz vagyok és a legjobb barátnőmtől kaptam egy vibrátort. Ha kipróbálom akkor elfogom veszíteni a szüzességemet?

Figyelt kérdés
Vérezni fogok ugyanúgy mintha pasival közösültem volna?
2012. febr. 27. 19:06
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

A szüzességedet akkor veszted el, ha egy férfi beléd hatol.

Igen a középkorban valóban a szűzhártyát tekintették mérvadónak. Egyébként a szűzhártya alapból lyukas, nyilván a vérnek, stb. valahol ki kell folynia, ez a lyuk személyenként eltérő, van akinél kisebb van akinél nagyobb (nálam nagyobb volt).

Én semmi kivetni valót nem láttok abban amit tenni szeretnél.

Én már rég nem vagyok szűz, de ha egy hosszabb idő kimarad, kb. ugyanolyan szűk vagyok, mint akkor, és az első pár lökés fájdalmas, és nálam nem a szűzhártya átszakítása okozta a fájdalmat (bár kétségtelen, hogy akinek kisebb lyuk van rajta fájhat az is), nem is véreztem, semmi ilyesmi, hanem inkább a hüvely tágulása, az sem tartott sokáig és nem okozott nagyobb fájdalmat.

24N

2012. ápr. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!