Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok és a legjobb...

Szűz vagyok és a legjobb barátnőmtől kaptam egy vibrátort. Ha kipróbálom akkor elfogom veszíteni a szüzességemet?

Figyelt kérdés
Vérezni fogok ugyanúgy mintha pasival közösültem volna?
2012. febr. 27. 19:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Szüzességet én két félének venném: elméleti és gyakorlati. Ha a tampontól átszakadt, akkor nem vagyok szűz? o.O Valaki írta, hogy minek kell ennyi idősen szexelni? Nem mondta, hogy hány éves...
2012. febr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
56%

De az ujjazás is a szexualitás része. Intim, bizalmi alapon működő kapcsolat két ember között.

Nem egy géppel. Egy emberrel.

Nem ugyanaz a kettő.

2012. febr. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
100%
Gondolj bele fordítva, tegyük fel, hogy egy srác még nem volt nővel, viszont van egy műpuncija amit használgat, ő attól még szűz marad mindenki szemében nem igaz? Attól, hogy vibrivel játszol és véletlen átszakítod a szűzhártyád attól még szűz maradsz. Annyi, hogy az orvos nem tudja majd bizonyítani, de az azért ritka, hogy orvosi papírt kér valaki a szüzességről...
2012. febr. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
67%

Amúgy abban van valami, hogy ha a vibrátor átszakítja a hártyát, akkor már nem a pasid szakítja át, max ő az első, akivel szexeltél. De annyira gáz, mégiscsak az az igazi, ha egy pasi szakítja át. Lehet hogy elsőre nem kellemes, de most komolyan inkább a vibrátor?

A petting meg csak önámítás, hogy az nem szex, ha úgy vesszük, a csók is szex.

2012. febr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:

# 8/14 Időpont 02-27 19:16

akkor szerinted akit a nőgyógyász megújjazott, az már nem szűz?

2012. márc. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
45%
Az orvosok szerintem rohadtul nem számítanak bele ebbe a listába! Annyi erővel apád rontott meg először, mert mikor pelenkázott, folyton a puncidat nézte XP
2012. márc. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

Az enyémet ugyan nem, valószinűleg a tied bámulta!


Azért az orvos ujjai vannak olyanok, mint a vibrátor, vagy az UH!

2012. márc. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
64%
Ha kötekedni akarsz, nyugodtan csináld, csak nincsen semmi értelme. Már így is eltértünk az eredeti témától. Elméleten addig szűz valaki, amíg nem szexelt senkivel, gyakorlatban meg addig, amíg megvan a szűzhártyája. Akinek van egy kis esze, a kettőt egyszerre csinálja. Ennyi.
2012. márc. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Na ebben viszont teljesen egyettértünk!
2012. márc. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
64%

Nah, örülök :)

Amúgy nem tom nézte-e apám a puncimat pelenkázás közben, de nem úgy értettem, hogy direkt bámulta! Azért hülye én se vagyok!

2012. márc. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!