Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit csinálnátok a helyemben?

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Én egy 15 éves fiú vagyok, és ismerek egy nagyon jó csaj barátot aki engedné magát az ágyba, nekem be is jön és jövő héten nem lesznek otthon a szülei és magukhoz hívott. De én csak petitnget akarok mert szerintem nagyon korai! Szerintetek jól döntötem ? Vagy még a petting is korai szerintetek ? És a csaj is 15 éves.

2012. márc. 1. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Ember, te meg vagy hibbanva? Menj el oszt lesz ami lesz, te vagy a világ mázlistája!!!! Nehogy hallgass itt bárkire is! Te döntsd el. Vagyis te döntöd meg :D
2012. márc. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Majd az ösztöneid vezérelnek ne aggodj.:-)
2012. márc. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De a barátságunk megmaradna, ettől fűgetlenűl ?
2012. márc. 1. 21:31
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb átmegy szerelembe.
2012. márc. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nekem is volt ilyenem, meg volt és utána ugyanolyan jó barátok maradtunk, annyi kivételével, hogy most már ha hiányzik valamelyikőnknek a sex akkor felhívom és elintézzük egymás közt.
2012. márc. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

persze. én volt osztálytársamat döngettem meg. 2X

am bocsi holnap 3X

bár én 20 vagyok. jóban vagyunk meg minden de jelenleg csak szex és más semmi. no para barátok lesztek. elég közeli....

2012. márc. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válszókat!
2012. márc. 1. 21:35
 8/10 A kérdező kommentje:
válaszokat*
2012. márc. 1. 21:36
 9/10 anonim válasza:
78%

Szerintem se hallgass senkire, csak magadra! Nem attol leszel ferfi, hogy "megdongeted", hanem attol, hogy kiallsz azert amit gondolsz. Vagyis, ha ugy gondolod, hogy korai, akkor ne tedd.

Akarki akarmit mond, az elso alkalom igenis szamit, hogy kivel es hogyan!

2012. márc. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen korai,és ne foglalkozz a sok idiótával 15 évesen korai még a szex,pláne hogy nincs is mély érzelem.Attól nem leszel férfi hogy lefekszel vele és pettingelsz vele.
2012. márc. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!