Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek bennem van a hiba?

Szerintetek bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
17/L vagyok. A barátommal lassan 1,5 éve vagyok együtt, ő most tölti a 23-t. És az a helyzet hogy még mindig szüzek vagyunk... Szerintetek mennyire furcsa ez? Szemét vagyok hogy váratom? Pedig sokminden történt már köztünk (orál, petting) és van, hogy nagyon kívánom... ő azt mondja bármennyit várna rám, de nem akarok álszentnek tűnni. Mi erről a véleményetek?
2012. márc. 13. 21:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem ne gáz, hogy váratod és az is bizonyítja, hogy szeret, hogy vár rád. ha kívánjátok egymást, mi a probléma? ha adódik alkalom miért nem csináljátok? de ha még várni akarsz, szerintem ő is vár rád főleg ha eddig várt!
2012. márc. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Olyan keveset vagyunk úgy kettesben hogy vki ne zavarna... meg nem tudom, vhogy nem érzem hogy fúú annyira be lennék indulva, csak néha... tehát akarom is meg nem is.. :S
2012. márc. 13. 21:15
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

megint én vagyok :D

hát szóval vagy nem vagy annyira belé szerelmes, és az a néhai alkalom csak hormonálisan indít be, mármint nem szerelemből

vagy nem állsz rá még készen.

nem tudom, ezt csak te tudhatod, hogy melyik a kettő közül ;)

2012. márc. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretjük egymást, sztem még barátok is vagyunk a szerelmen kívül...csak féleg, meg nem is tudom. :S
2012. márc. 13. 21:22
 5/11 anonim ***** válasza:
hát akkor az utolsó :D de csak szerintem, nem állítom hogy olyan nagy szakértő lennék, de lehet, hogy van benned valami gátlás vagy csak nem állsz rá készen. de szerintem ha eddig várt, utána is fog, mert szeret ;)
2012. márc. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom, csak mindennek van határa... te hány éves vagy?
2012. márc. 13. 21:29
 7/11 A kérdező kommentje:
Ja am köszi h válaszoltál :)
2012. márc. 13. 21:31
 8/11 Diavolino44 ***** válasza:

Ha mindig ott van valaki akkor ez távkapcsolatszerűségnek tűnik. Amúgy ha szereted nem kell nagy feneket keríteni a szüzességnek, mert a végén amikor már benne leszel a sok elvárás megöli a szex isteni lényegét!

De persze te tudod mennyire vagy kész már rá!

2012. márc. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
első :) nincs mit. én is 17 vagyok :)
2012. márc. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
szerintem sem gáz. amikor úgy érzitek, akkor megteszitek és kész. nem kell ráparázni és nem lesz gond :)
2012. márc. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!