Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem volna a hiba?

Figyelt kérdés
Volt egy barátom,ő volt az első szerelmem,már 1,5 éve szakított velem,most kezdek továbblépni. Eddig magamat hibáztattam,de ezzel nem mentem semmire,mert hiába kerestem a hibát ,nem tudtam változni. Az a helyzet,hogy egyik napról a másikra szakított,azzal az indokkal,hogy már nem érzi azt,mint az elején. Mindez egy nagy veszekedés után történt. Nagyon szeretett,legalábbis akkor úgy éreztem,de szerintem benne még "gyermeteg érzések" voltak,én pedig igazán szerettem sajnos. Kishíján belebetegedtem a szakításba,mert úgy éreztem,nem vagyok elég jó neki. Sokak szerint nagyon szép vagyok,kedves stb,és mivel Ő nem indokolta,hogy mi az,ami nem jó neki,esélyem sem volt,hogy változtassak. Még mindig nem értem,mára azonban nem érdekel.Sokan udvarolnak,és kezd visszajönni az önbecsülésem. Ha azonban szembe jön velem az utcán,mindig elgondolkozom,vajon mi történt. Nem ad rá választ,nagyon fura fiú,ő sem tudja igazából.
2012. márc. 7. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne akarj megváltozni. Maradj az aki vagy, voltál.

Ne érdekeljen a múlt, lépj tovább és érezd jól magad.

2012. márc. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne törd ezen a buksid, tök felesleges. Más szeretni fog.
2012. márc. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szerintem lépj túl rajta.Keress valakit akivel minden jó!
2012. márc. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
*Egyébként annyira fájt a szakítás,hogy kaptam egy olyan krónikus betegséget,amit nem tudnak gyógyítani az orvosok. Ez még a mai napig megvan. Már nem bírom tovább,megelégeltem,hogy nem fogom soha megérteni a fiút,ezért mostmár próbálom úgy kezelni,mintha soha nem is ismertem volna. Azt viszont nem értem,hogy azóta neki miért nincs barátnője.
2012. márc. 7. 14:29
 5/8 A kérdező kommentje:
Már nem akarom törni a fejem ezen,csak félek,hogy a következő kapcsolatomban is egy lesz. 2 év után egyik napról a másikra valami megváltozik. Nagyon szerettük egymást,és nem éreztem,hogy valami nem jó.Mi van,ha ezután sem fogom? Nem akarok örök rettegésben élni,hogy vajon mikor dobnak.
2012. márc. 7. 14:31
 6/8 A kérdező kommentje:
-ez lesz,nem egy lesz :)
2012. márc. 7. 14:31
 7/8 Lifeishard ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Megértem, ha még nem gyógyult be teljesen a sebed, de ha nap mint nap piszkálod, valószínűleg nem is fog. Hogy miért nem mondott többet a srác, azt csak ő tudja, ennyi idő után ezen agyalni rengeteg sok érzelmi energiát elemészt. Ahogy az a feltevésed is, hogy megint ez lesz. Ha lesz egy új kapcsolatod, és folyamatosan azon pörög majd az agyad, hogy mi lesz, ha ez is úgy végződik, akkor nem tudsz a kapcsolatodra, a másikra és magadra koncentrálni, nem a pillanatban fogsz élni, ezáltal magad indukálod majd a negatív végkifejletet.

Tudom, milyen qrva nehéz felejteni valakit, akit nagyon szerettünk, de néha szükségszerű azért, hogy újra képesek legyünk nagyon szeretni.

26/F

2012. márc. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szinte teljesen ugyan így jártam csak fordított esetben,egyik naprűl a másikra szakított.Már nem szeret szöveggel,utólag kiderült h már aznap mással volt,véleményem megvan róla.Kellett legalább 3 hónap mire sikerült észhez térnem.Egyszer próbálkozott azzal h legyünk barátok,nagy hiba volt belemenni,azóta szóba sem állok vele és nem is terveztem,főleg azok után amiket a közös évek alatt tett és stb.Bennem is rengeteg kérdés volt amire választ szerettem volna,de soha nem kaptam mellébeszélésen kívül mást,pont ezért hagyom a pi***ba és élem az életem.Csak azt bánom h miatta sokmindent eldobtam és otthagytam.De egyszer visszanyal a fagyi

22/f

2012. márc. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!