Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzem magam nőnek a barátom mellett. Hogy fokozzam nőiességem? Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
Mindig vonzó és ápolt nő voltam. A pasik is folyton dícsértek. De mióta együtt vagyok a jelenlegi párommal, egyáltalán nem érzem magam csinsnak vagy nőiesnek. Pedig tényleg ő is álompasi meg minden, ugyanúgy foglalkozok magammal mint eddig. De az ágyban seg érzem magam igazi nőnek inkább segédeszköznek. Kezd a helyzet egyre rosszabb lenni, attól félek lassan depresszióssá tesz. Az én hibám, lehet nem vagyok már vonzó? Hogy legyek megint a csinos én? 20L
2012. márc. 3. 21:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Járj velem. Én nem vagyok álompasi, szóval mellettem majd csinosnak és szexinek érzed majd magad. ;)
2012. márc. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi a probléma? Miért nem érzed magad nőnek?
2012. márc. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
14%

20 évesen egy ilyen monológot lenyomni nem semmi.

Van baj csak sajnos nyaktól felfelé.

2012. márc. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem érzed magad nőnek mióta a pároddal vagy.Megoldás:talán nem kéne neked a pároddal lenni.

Problem?

2012. márc. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
nem hiszem, hogy a barátommal van a baj, meg szeretem is
2012. márc. 3. 22:13
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem érzed magad nőnek?
2012. márc. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%
a barátod hogy bánik veled? Megdícsér? Törődik veled? Én is éreztem már ilyet, aztán el is hagytam magam kissé. Rendbejött amikor szakítottam a barátommal.
2012. márc. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
nem szokott dícsérni, inkább építő jellegű kritikákat mond, hgy felszedtem pár kilót, nem áll jól egy-egy ruhadarab, van mikor rosszul esik és kibukok miatta. Meg hozzá képest sokszor tényleg rondának érzem magam.. leírtakból úgy tűnhet hogy hülye vagyok, hogy vele vagyok, de tényleg szeretem őt
2012. márc. 3. 22:28
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Igen tényleg úgy tünik. Ez van amikor unatkozik a nő és elkezd kombinálni. Hagyd abba a fogamzásgátlót talán rendbejössz.
2012. márc. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
12%
bocs de az írásodból sugárzik fölényesség és a férfiasság szerintem szedned kéne vmi hormon tablettát
2012. márc. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!