Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondolnak az emberek...

Mit gondolnak az emberek valakiről, aki még 21 évesen szűz?

Figyelt kérdés
mostanában egyre jobban zavar,hogy mindenki tudja(vagy sejti) rólam,hogy szűz vagyok.
2012. márc. 14. 17:00
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

Ez olyan hülyeség.. mármint tényleg zavaró, mert nem tudom minek nézik az embert ha nem sunázik, meg egyedül van.. mondom ezt 33 évesen. Szűz nem vagyok, de nem voltam odáig..

A többségnek egyszerű, nekem nem.

Ez van.

2012. márc. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

utolsó előtti:


Persze, attól még,hogy nincs senkim lehetek nem szűz, de az a szomorú helyzet,hogy az ismerőseim mind tudják rólam,hogy az vagyok, mert egyszer nem láttak még fiúval, tudják,hogy társaságba se nagyon járok, szóval elég egyértelmű sajnos.

De hát ez van, nem tudok mit tenni.

2012. márc. 28. 10:44
 23/39 anonim válasza:
szerintem semmi gond nincs ezzel,várj az igazira,hidd el,NAGYON MEGÉRI...egyébként is,mi köze másoknak a magánéletedhez,ez csak a te dolgod,és ne érdekeljen h ki mit gondol.Én egy ideig nagyon sokat adtam mások véleményeire,úgymond meg akartam nekik felelni,de rájöttem h nincs értelme,és azóta megyek a saját fejem után,azt teszem,ami sztem helyes,és hála Istennek van egy csodálatos barátom,imádjuk egymást,szóval nekem MEGÉTE VÁRNI!:):)))
2012. márc. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
tudom,hogy csak az én dolgom, de amikor kérdezgetik,hogy naaa van valaki a láthatáron, akkor nem mondhatom azt,hogy az az én dolgom.
2012. márc. 28. 19:13
 25/39 anonim ***** válasza:
Persze, bizonyos szempontból ciki a dolog, ha a család "jópofizni" kezd, és azt hiszik, hű, de nagy poén, hogy megint rákérdeznek. Engem is nyaggatnak, hogy "na, mikor nősülsz?", meg anyámék mondogatják, hogy NEKIK már unoka kellene (hogy én mit gondolok, az számukra teljesen mellékes, úgy tűnik), de különösebben nem izgat. Majd egyszer jól kiosztok mindenkit, ha olyan kedvem lesz, aztán akkor nézhetnek. Amúgy meg különösebben nem érdekel, hogy mások mit gondolnak, van, aki konkrétan tudja, van, aki valószínűleg sejti, de aki tudja, az elfogadja, és emiatt még nem ért nagy hátrány. Ez az egész a te magánügyed, és ezt a családodnak is meg kellene értenie. Ha nem értik meg, az őket minősíti.
2012. márc. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
utolsó: nem a családom kérdezgeti! Ők nem foglalkoznak ezzel hála az égnek. Hanem az ismerőseim volt,hogy megkérdezték tőlem és olyankor nagyon zavarba jöttem. Utálom ha ilyet kérdeznek tőlem. Jól tudják,hogy nincs senkim, de azért csak megkérdezik. Én biztos nem kérdezném meg valakitől akiről sejtem,hogy még nem volt barátja, hogy na, van-e valakid, de hát ez én vagyok, általában tekintettel vagyok az emberekre. Nem értem,hogy a családodban miért mondanak ilyeneket,hogy mikor házasodsz, és,hogy unokákat akarnak, még egy barátnőt sem mutattál be nekik, de ők már azt akarják,hogy házasodj? ez fura..
2012. márc. 28. 20:48
 27/39 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, milyen emberek az ismerőseid, de szerintem pont azért kérdezgetik, mert látják, hogy ez zavar téged. Vágj vissza nekik valamivel, vagy tegyél úgy, mintha nem érdekelne téged a kérdezgetésük. Aki normális, az nyilván nem ilyen dolgokon fog élvezkedni, és nem zaklat másokat a hülye kérdéseivel. És az ilyen ember helyén is tudja kezelni a dolgokat, és elfogadja ezt a helyzetet, mert mindenkinek magánügye a szexualitás. Bár sokan azt hiszik, hogy manapság olyan könnyű találni valakit, ez legtöbbször a felszínes kapcsolatokra igaz, akinek meg ilyen-olyan okból nem jön össze, azt lehet cikizni. Mondjuk engem nem zavar, ha valaki 21 évesen szűz, nyilván megvan az oka, lehet az ő tudatos döntése is, és még értékelni is lehet ezt, mert nem adta oda magát mindenkinek.

A szüleim külön történet, sokszor jót akartak, de rosszul, meg igazából sokszor nem voltak tekintettel a gondjaimra, az én igényeimre, sokszor nem figyeltek rám, amikor kellett volna (vagy inkább homokba dugták a fejüket). Mondjuk igazuk van, 27-28 évesen már sokaknak családja van, de hát ez így alakult. A tágabb család sem sokkal jobb, van, aki minden egyes alkalommal azzal "poénkodik", hogy mikor jöhet már lagziba. Mindegy, én figyelmen kívül hagyom ezeket, nincs joguk megítélni engem, és soha senki nem kérdezett rá, hogy esetleg nem akarok-e elbeszélgetni erről-arról, vagy van-e valamilyen gondom, akkor most ne jópofáskodjanak.

2012. márc. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
Hát én pl csak szűz lánnyal járnék. Fiú vagyok és én is szűz. Vhogy szar lenne belegondolni hogy már jártak benne.. Majd az igazival fogom elveszíteni :) (20/F)
2012. márc. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

21 évesen....


Ez olyan mintha azt mondanád h nem voltál még uszodában.

Ez nem ciki de kár kihagyni!!!! :)


27F

2012. márc. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
utolsó, te olyan hülye vagy! :D 27F
2012. márc. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!