Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondolnak az emberek...

Mit gondolnak az emberek valakiről, aki még 21 évesen szűz?

Figyelt kérdés
mostanában egyre jobban zavar,hogy mindenki tudja(vagy sejti) rólam,hogy szűz vagyok.
2012. márc. 14. 17:00
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
erre nem tudok és nem is akarok mit mondani
2012. márc. 15. 14:02
 12/39 anonim ***** válasza:
Ismét a 40 éves vagyok.Én szájba terítettem volna annak idején aki megkérdezte volna tőlem.Még a szüleim sem tudják a létező, nem létező ügyeimet.Hát, tartozik az valakire rajtad kívül?Esetleg majd a párodra.
2012. márc. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
utolsó: Tőlem sem kérdezte meg senki, csak ismerőseim többször megkérdezik,hogy van-e valakim, és ilyenkor tök cikinek érzem. Egyértelműen tudják,hogy még sose volt senkim.
2012. márc. 16. 17:22
 14/39 anonim ***** válasza:
ha írsz privit megduglak
2012. márc. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim válasza:
100%

átérzem helyzeted csak én fiú vagyok;)

szerintem ne foglalkoztasson ez az egész.Nyugodj meg,jóval kevesebb embert foglalkoztat ez a dolog mit azt te gondolnád.Engem is kérdezgetnek mindig,hogy van-e valakim,eddig kínosnak éreztem mert nem volt senki,de most már kevésbé foglalkoztat.Én is csak azt tudom mondani mint a többiek,az hogy szűz vagy nincs rád írva.Élvezd az életet és ha majd jön valaki aki megérdemel téged,akkor vele összejönnek a dolgok.De ne rágódj ezen addig,légy nyílt,de ne görcsös.Az élet túl rövid hogy ahhoz hogy folyton aggodalmaskodjunk;)

20/F

2012. márc. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:

én is 21 éves vagyok és nem voltam senkivel.

nekem a fiúk mindig azt mondták hogy ki sem nézték belőlem hogy az vagyok és szerintük azért nem mernek nálam próbálkozni mert azt hiszik van barátom.

nekem eddig még nem jött az igazi, pedig volt olyan is akinek felajánlottam úgy mond és nem élt vele mert túl kedves vagyok és ő meg rossz. egy időben zavart hogy még mindig az vagyok de most már nem érdekel, majd lesz valami

2012. márc. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim válasza:

kíváncsi lennék, hogy milyen arányban jönnek be ezek az "írj privit megduglak" szövegek :DD

mert végül is teljesen jogos ajánlat, bár lehet ezt szépíteni

2012. márc. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:

én is az vagyok, sőt majdnem minden haverom az :/ unokatesóim is. Pfff, a szexuális frusztrációm és a szeretethiányom egyre elviselhetetlenebb, de még mindig jól szoktam érezni magamat :P

Össze kell hoznom egy bnőt, még ha nem is szexelek vele 1 évig nem érdekel de szükségem van rá!

f18

2012. márc. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:

22:11


Szerintem az ilyen válaszolókat senki sem veszi komolyan, tudod, amelyik kutya ugat, az nem harap.:)

2012. márc. 27. 23:02
 20/39 anonim ***** válasza:

Az, hogy van-e valakid, miért jelentené azt, hogy szűz vagy-e vagy sem? Ismerek olyat, aki nagyon komoly kapcsolatban volt a pasijával, és több, mint 1 évig nem történt semmi... és akkor mi van, nem jártak?


Miért zavar, hogy szűz vagy? mert úgy látom, hogy zavar.... Ha szép vagy, előbb-utóbb úgysem leszel az. Ha meg csúnya vagy, akkor az legyen a legkisebb "gondod", hogy szűz vagy! :)

A másik meg, hogy milyen ismerőseid vannak, akik ez alapján sanda szemekkel néznek rád?...

Légy egy picit magabiztosabb! 27F

2012. márc. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!